25 فیلم مهم سال 2022 که باید منتظرشان باشید

خلاصه داستان: ۷ نفر غریبه یک روز وقتی بیدار می شوند خود را تنها در یک مکعب می بینند. خلاصه داستان: در آینده ای دور، یک مامور کارآزموده به کره زمین که حال تنها ویرانه ای از آن باقی مانده، فرستاده شده است تا منابع باقی مانده آن را شناسایی کند. خلاصه داستان: در آینده مردم سنشان در 25 سالگی متوقف می شود و به آن ها زمان یک ساله داده می شود تا برای زندگی آینده شان با کار کردن برای قدرتمندان زمان بدست آوردند. خلاصه داستان: در آینده پس از آن که انجام آزمایش برای تغییر آب و هوای زمین با شکست مواجه می شود، زندگی بشر به جز عده ای محدود به طور کامل از بین می رود.

خلاصه داستان: یک مامور زمان، به عنوان آخرین ماموریت دوران شغلی خود، باید یک بمبگذار را پیدا کرده و از اجرای برنامه ی او جلوگیری کند. خلاصه داستان: یک سرباز ارتشی در کالبد یک مرد ناشناس بیدار می شود و متوجه می شود که ماموریت او پیدا کردن بمب گذار قطار شیکاگو است. خلاصه داستان: دکتر رایان استون یک مهندس پزشکی درخشان در اولین ماموریت شاتل خود است و فضانورد کهنه کار مت کوالسکی فرماندهی آخرین پرواز خود را قبل از بازنشستگی دارد. خلاصه داستان: در سال 2154 جایی که افراد ثروتمند در ایستگاه فضایی به نام بهشت زندگی می کنند و افراد عادی و فقیر روی زمینی پر جمعیت و آلوده، طی ماموریتی یک فرد مامور میشود تا…

استیون اسپیلبرگ معروف کارگردانی دنیای ژوراسیک را بر عهده داشته و گفته میشود که دنیای ژوراسیک: قلمرو، ششمین قسمت از این فیلم محبوب به حساب میآید. این فیلم دنبالهای بر فیلم “Doctor Strange 2016” بوده و بیست و هشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب میشود. در اطلاعات جدیدی که از داستان این فیلم منتشر شده آمده است زمانیکه یک قدرت باستانی آزاد میشود، آکوامن باید با یک دشمن ذاتی، اتحادی پرتنش ایجاد کند تا از آتلانتیس و جهان دربرابر یک ویرانی جبرانناپذیر محافظت کند.

داستان این سریال درباره مردی است که در رویاهای خود با زنی مقالات میکند. این فیلم را «سمی ریمی» کارگردانی میکند و از همین حالا به یکی از جذابترین پروژههای مارول تبدیل شده است. این فیلم به تهیهکنندگی فرانک مارشال و پاتریک کراولی توسط استودیو Amblin Entertainment با بودجهای ۱۶۵ میلیون دلاری تولید و قرار است در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۰ خرداد ۱۴۰۱ خورشیدی) توسط Universal Pictures اکران شود. این نقص باعث می شود دو تن از مسافران 90 سال زودتر از زمان برنامه ریزی شده بیدار شوند. خلاصه داستان: فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است.

دیدگاهتان را بنویسید