20 فیلم اکشن جدید + تاریخ اکران – زومجی

داستان درباره همراهی اجباری یکی از نیروهای هنگ 75 تکاوران به نام بریگز با یک سگ ارتشی به نام لولو است. داستان این عنوان از فیلم های 2022 خارجی برتر چندین سال بعد از اتفاقات فیلم قبلی اتفاق میافتد و درباره این است که آلبوس دامبلدور، نیوت اسکمندر و همراهانش را مامور میکند تا به قلب ارتش جادوگر سیاه، یعنی گلرت گریندلوالد بروند. داستان این عنوان از فیلمهای برتر سال 2022 درباره شخصیتی به نام موربیوس است که تلاش میکند تا بیماری خونی نادر خودش را درمان کند، اما در این پروسه تبدیل به یک خون آشام میشود.

در این اثر سینمایی گرو 12 ساله را میبینیم که چگونه به رویای تبدیل شدن به یک ابرشرور را در سر میپروراند و برای رسیدن به آن چه کارهایی میکند. در این عنوان از لیست برترین فیلم سال 2022 دواین جانسون (Dwayne Johnson) نقش کاراکتر بلک آدم را بازی میکند. فیلم بعدی که میتواند عنوان برترین فیلم سال 2022 کمدی را بگیرد، فیلم باهام ازدواج کن با بازی جنیفر لوپز (Jennifer Lopez) است.

فیلم Dog عنوانی کمدی در فهرست فیلمهای برتر سال 2022 است که توسط کمپانی United Artists Releasing عرضه خواهد شد. این عنوان از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۲ توسط کمپانی Universal Pictures عرضه خواهد شد. داستان این عنوان از فیلمهای برتر سال 2022 از این قرار است که 20 سال از قتلهای تکاندهنده شهر وودزبرو گذشته و حالا سر و کله یک قاتل جدید با ماسک Ghostface پیدا شده است که هدفش نوجوانان هستند. فیلم Uncharted علاوهبر روایت همان داستان قصد دارد تا به شخصیتهای اصلی آن یعنی نیتن دریک و سالیوان بیشتر بپردازد تا افرادی که آنها را نمیشناسند هم بتوانند بهخوبی با روایت داستانی این فیلم همراه شوند.

داستان فیلم پیمانکار درباره شخصیتی به نام جیمز رید جریان دارد؛ فردی که از نیروی دریایی اخراج میشود و برای امرار معاش به یک سازمان شبه نظامی میپیوندد. اگر بخواهیم در رابطه با داستان این فیلم به شما چیزی بگوییم میتوان به مرگبارترین قاتل جهان و دست و پا چلفتیترین فرد نیویوک اشاره کرد که در طول روایت جای آنها عوض میشود. نقش الویس را آستین باتلر (Austin Butler)، بازیگر جوان آمریکایی بازی خواهد کرد. پیش از شروع مراحل ساخت این فیلم اعلام شد که برد پیت هم به جمع بازیگران آن خواهد پیوست ولی این بازیگر محبوب قرار است تنها حضوری کوتاه و افتخاری در این فیلم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید