20 فیلم اکشن جدید + تاریخ اکران – زومجی

داستان فیلم Jurassic World: Dominion چهار سال پس از قسمت قبلی آن یعنی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom جریان دارد؛ پس اگر هنوز قسمت قبلی را مشاهده نکردهاید برای تماشا قسمت جدید مجموعه سینمایی دنیای ژوراسیک نیاز است که با داستان قسمت قبلی آن آشنایی مختصری داشته باشید. بعد از کریستین بیل و بن افلک که در قرن جدید در نقش بتمن به ایفای نقش پرداختند این بار نوبت به رابرت پتینسون رسیده تا شنل این شخصیت را بر تن کند و به بروس وین تبدیل شود و به نبرد با شخصیتهای شرور شهر گاتهام برود.

ارتش به سراغ دکتر لوئیس بنکس که استاد زبان شناسی است می رود تا بتواند، ارتباطی میان انسان ها و موجودات فضایی شکل دهد. او آخرین انسانیست که دچار پیری شده و در تمام دنیا به او توجه خاصی دارند. پیش از دیوید بلو گارسیا، رایان و اندی توهیل نقش کارگردانان این پروژه را داشتند اما آن ها می خواستند فیلمنامه مورد نظر خودشان را تولید کنند؛ در صورتی که نظر تهیه کنندگان چیز دیگری بود و همین باعث اخراج آن ها از تیم شد. از دیگر شگفتانههای این فیلم حضور بتمن با بازی بن افلک و مایکل کیتون و همچنین شخصیت سوپرگرل است.

بتمن 2022 / The Batman 2022 یک فیلم ابرقهرمانانهی آمریکایی براساس شخصیتی با همین نام از قهرمانان دنیای DC میباشد که توسط Matt Reeves در دست ساخت است و Peter Craig نیز در نویسندگی این عنوان به او کمک میکند. خلاصه داستان: مردی ناگهان یک روز بعد از بیدار شدن از خواب متوجه می شود که یک پیرمرد شده و اکنون سال 2092 است.

خلاصه داستان: یک سرباز که در نبرد با بیگانه های فضایی قرار دارد، متوجه می شود که آخرین روز حضور او در جنگ مدام پشت سر هم تکرار می شود. خلاصه داستان: ۷ نفر غریبه یک روز وقتی بیدار می شوند خود را تنها در یک مکعب می بینند. خلاصه داستان: فضاپیمایی که مقصدش یک سیاره مستعمره بسیار دور است و هزاران نفر مسافر دارد، دارای یک نقص فنی در قسمت اتاق خواب است. خلاصه داستان: در آینده پس از آن که انجام آزمایش برای تغییر آب و هوای زمین با شکست مواجه می شود، زندگی بشر به جز عده ای محدود به طور کامل از بین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید