20+ بهترین سایت های تکنولوژی جهان L وبکیما

با توجه به آنکه هر روز اخبار و گزارش های متعددی از سوی رسانه های مختلف درباره فناوری های جدید به گوش می رسد، انتظار می رود که آینده پیش روی انسان آینده ای بسیار متفاوت تر از حد تصور ما باشد چراکه تکنولوژی های جدیدی همواره در عرصه های مختلف وارد می شوند که تمامی ابعاد زندگی ما را تحت تأثیر خود قرار می دهند. مثلا ما روز به روز بیشتر توسط سیستم جهان شمول اطلاعات به یکدیگر متصل می شویم و این سیستم تقریبا با زندگی روزمره ما عجین شده است.

هیچ چیز به کمک این سه تکنولوژی جدید در جهان شما غیر ممکن نیست. چه کسی در دنیای ۱۹۹۰ می توانست جهان امروزی را تصور یا باور کند؟ در ادامه مطلب نگاهی به ۵ تکنولوژی نوپای امروزی داریم که مطمئنا کیفیت زندگی در دهه آینده را تحت تاثیر قرار خواهند داد. او هم همراه با بقیه مهندسان کامپیوتر پیش بینی می کند که کامپیوترهای آینده به جای ابزارهای امروزی با فکر و ذهن انسان کنترل خواهند شد. هماهنگترین شرکت هواپیمایی با تکنولوژی روز در جهان، معرفی شد. آنها همچنین باید نیازها بلند مدت و کوتاه مدت کارکنان را مشخص نمایند و کلیه کارهای مرتبط با کامپیوتر را مدیریت نمایند.

در این شیوه حجمی از نور درون اتاق پخش می شود و یک تصویر شناور را ایجاد می کند. گفته می شود که بازی ها به زودی تبدیل به هلوگرام های شبه زنده ای می شوند که با پروژکتور درون اتاق شما پخش شده و سرگرم تان می سازند. کفش های کتابی هوشمندی که این روزها طراحی و تولید می شود، این امکان را به صاحب آن میدهد تا امکان ثبت تصاویر لحظه ای و پخش تصویر و انیمیشن بر روی بخش جلویی و عقبی کفش در اختیارش باشد. خودکارسازی فرآیند رباتیک از نرمافزار بهره میجوید تا روند انجام فرآیندهای تجاری گوناگونی نظیر تفسیر اپلیکیشنها، پردازش معاملات، بررسی دادهها و حتی پاسخگویی به ایمیلها را به صورت خودکار درآورد.

از کامپیوترهای دسک تاپ تا لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند، محاسبات و تجزیه و تحلیل اطلاعات به شکل غیر قابل شناختی در دهه های بعد از ابداع آن تکامل پیدا کرده است. جالب است بدانید که اینترنت اشیا در سالهای آینده به هوش اشیا تبدیل میشود و دستگاههای هوشمند میتوانند دادهها را تجزیه و تحلیل کنند و به طور مستقل تصمیم بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید