10 گوشی عجیب و متفاوت جهان – تکنولایف

به این دلیل که افراد زیادی در این جنگل گم شده و هیچ گاه پیدا نشدهاند، به هویا لقب مثلث برمودای رومانی نیز دادهاند. کشتی ها و هواپیماهای بسیاری در این مثلث که در اقیانوس اطلش شمالی قرار دارد بدون هیچ دلیل مشخصی ناپدید شده و هیچ گاه پیدا نشدند. این منطقه که در مکان مردابی وسیعی قرار گرفته و نیهای بلندی اطراف آن را پوشاندهاند، به دلیل وجود نوعی گیاه دریایی به نام Sueda که در برخی از فصول سال به رنگ قرمز در میآید، با نام ساحل سرخ شناخته میشود.

این گوشی حدود 14سال پیش با دیزاینی متفاوت و قابلیتهای کاملا جدید معرفی شد که به دلیل ظاهر عجیب و غریب آن بسیار معروف شده شده است. به همین دلیل تصمیم میگیرد تا باغی درست کند که در آن تمامی غم و اندوه خود را نمایش دهد. همچنین از مواردی که آن را عجیب و غریب کرده است، صفحه نمایش برعکس آن میباشد که برای استفاده آن را باید برعکس دست خود میگرفتید تا دکمهها بالا و نمایشگر پایین قرار بگیرد. اگر نسخه 2015 Madden NFL را بازی کرده باشید، ممکن است نکته عجیب و غریبی در مورد بازیکن Christian Kirksey، خط دفاعی Cleveland Browns، مشاهده کرده باشید.

اما جذابترین نکته درباره این گوشی طراحی آن بود که بسیار خاص و عجیب بود. رنگ این رودخانه در نتیجه نوعی جلبک خاص به نام «دونالیلا سالینا» است که از خودش رنگ تولید می کند. بعد از مدتی خرگوشها شروع به رشد کردند که این دور از انتظار همه بود. قبل از رشد بی رویه خرگوشها وجود آنها موضوعی کوچک و کم اهمیت بود. نمک زیادی در این رودخانه وجود دارد به طوریکه در برخی مناطق به 40 درصد هم می رسد و باعث می شود تا جلبک ها بیشتر رشد کنند و شناکننده ها نیز بدون هیچ تلاشی روی آب در حرکت باشند.

بلکبری با ساخت پاسپورت قصد داشت تا افراد که به دستگاههای قدیمی این شرکت علاقه دارند اما ترجیج میدهند از قویترین سخت افزارهای موجود استفاده کنند و نظرات را به سوی خود جلب کند. قیمت این گوشی پایینتر از گوشیهای رده بالای بازار است و در آن از سخت افزار قدرتمند یا نرم افزار متنوع خبری نیست. بعضی از مردم یا حکومتها به خاطر رویاهای جاه طلبانه کارهایی فراتر از زندگی عادی مردم کرده اند. در این رودخانه عجیب گویا سنگها به همدیگر وصل هستند و یا توسط یک ریسمان به یکدیگر متصل شده اند ،در صورتی که بین این سنگها هیچ اتصالی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید