10 گوشی عجیب و متفاوت جهان – تکنولایف

عجیبترین انواع گردشگری در جهان هر آنچه درباره تاریخچه چیپس باید بدانید برای رفع خوابآلودگی هنگام رانندگی چه کار کنیم؟ داستان از این قرار بود که آنها برای گرفتن ویزا برای فرزندشان باید دو روز صبر می کردند و از آنجایی که عجله داشتند تصمیم گرفتند تا نوزادشان را در کیف دستی قرار دهند و آن را به صورت مخفیانه وارد هواپیما کنند اما به جرم در معرض خطر قرار دادن سلامت کودک و تلاش برای قاچاق دستگیر شدند.

دو خلبان روسیه ای ، اخیرا گزارش داده اند که زیر آب های اقیانوس آرام ، نوری قرمز رنگ و زیبا را دیده اند . Juke از فرمتهای گوناگون صوتی پشتیبانی میکرد و دارای دو گیگابایت حافظه داخلی بود. این ارقام حاکی از رشد 7.6 درصدی محصول ناخالص داخلی با نفت و رشد 4.6 درصدی بدون نفت است.

ممکن است این موزه از بیرون موزه ای تنها برای وقت گذرانی و تفریح به نظر برسد؛ با این حال فرصت های یادگیری مطالب فراوانی در بطن آن نهفته است. مردم محلی شهری کوچک در آرکانزاس آمریکا ، شاهد این پدیده ترسناک بوده اند . بعد از بررسی آنها متوجه شدند این وسیله لوازم آرایش نیست بلکه یک شوکر با ۳۵۰۰۰۰ ولت بود. به فاصله یک روز بعد از بانک مرکزی، مرکز آمار ایران، نتایج حسابهای ملی فصل بهار امسال را منتشر کرد. او یک هفته فراری بود و بعد به دلیل عذاب وجدان تسلیم پلیس شد. در فرودگاه بین المللی شارجه زمانی که یک زوج قصد داشتند تا به امارات سفر کنند دستگاه اشعه ایکس فرودگاه یک بچه را داخل چمدان شناسایی کرد.

فوبیا ترسی است بسیار شدید و به صورت بیمارگونه که باعث می شود که فرد از کارهای روزمره و زندگی عادی دور شود. این سوالی است که در روزهای آغازین فعالیتهای دولت سیزدهم، بسیاری از افکارعمومی را به خود جلب کرده است. به گزارش رکنا، در تحقیقات پلیسی گفته بود که پسر جوانی مدتی برای خواهرش ایجاد مزاحمت میکرد. به گزارش رکنا، یکی از روزهای گرم تابستان که مثل هر روز راهروهای دادگاه خانواده پر از زوجهای جوان و میانسالی بود که برای جدایی راهی این دادگاه شده بودند این بار صحبتهای زوج جوانی بیش از بقیه توجه حاضران را به خود جلب کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید