10 گوشی عجیب و متفاوت جهان – تکنولایف

البته گوشی Runcible از نظر ظاهری عجیب به نظر میرسد اما افرادی که آن را به دست گرفتهاند میگویند حس استفاده از آن بسیار جذاب و جالب بود. متخصصان میگویند کمبود ویتامین B۱۲ میتواند آسیب جدی به سیستم عصبی وارد کند. ناطقان: به نقل از اکسپرس، ویتامین B۱۲ یکی از ضروریترین ویتامینهای مورد نیاز بدن است که کمبود آن میتواند باعث بروز عوارض جدی برای بدن شود. به گزارش تابناک، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اکسپرس نوشت: ویتامین B۱۲ یکی از ضروریترین ویتامینهای مورد نیاز بدن است که کمبود آن میتواند باعث بروز عوارض جدی برای بدن شود. در جریان یک مسابقه فوتبال در شیلی، ورود یک سگ به داخل زمین فوتبال، سبب به ثمر رسیدن یکی از عجیبترین گلهای تاریخ فوتبال شد.

عجیب ترین گل در تاریخ فوتبال! به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان یک مسابقه فوتبال در شیلی، ورود یک سگ به داخل زمین فوتبال، سبب به ثمر رسیدن یکی از عجیبترین گلهای تاریخ فوتبال شد. عجیبترین تیم ایران با روزی یک بحران! بزرگراه 666 آمریکا توسط انجمن های دولتی بزرگراه های دولتی آمریکا در سال 1926 با توجه به دستورالعمل های نامگذاری رسمی نامگذاری شد، چرا که این ششمین جایی است که توسط بزرگراه 66 ایالات متحده (خط Route 66) ساخته شده است. با انتشار این تصویر در فضای مجازی ، بسیاری از نظریه های مختلف نیز منتشر شد ، برخی افراد می گویند که در حال حاضر امکان ارسال انسان به مریخ و زندگی در آن برای بشر امکان پذیر است ولی ناسا آن را پنهان می کند ، برخی دیگر نیز می گویند که این ماموریت از اساس یک فریب است و هرگز کاوشگری روی سطح مریخ فرود نیامده است ، تمام این تصاویر هم در همان استودیویی که سفر به ماه در آن فیلم برداری شده ، تهیه شده اند .

باشگاه تراکتور در کمتر از سه ماه گذشته با اتفاقاتی روبرو شده که در حالت معمولی برای رخ دادن آنها نیاز به چندین سال است. سنگ های غول پیکری که به شکلی زنجیروار تمام ساحل را در بر گرفته اند، مساحتی حدود 12 کیلومتر را شامل می شوند. این توده ها با سایه ای از رنگ های سبز، زرد و قهوه ای به شکل دایره با اندازه های متفاوت، شکلی خالدار به رودخانه می بخشند.

سفر به این شهر وروبرو شدن با تعداد زیادی از دوقلوها انسان را دچار وهم می کند و این تجربه ای کاملا نادر است. اما شاید جالب تر از همه این ها، رودخانه هایی باشد که در دنیا رکورد دارند و جزو ترین ها به حساب می آیند. Assassin’s Creed Unity پس از انتشار باگ های زیادی داشت اما گسترده ترین اشکال آن در مورد چهره شخصیت های بازی است. امکان ندارد از یک گوشه زمین آبی رد شود و آبادانی ای باشد، اما چند نفر کنار این آب بساط تفریح شان را راه نیندازند!

دیدگاهتان را بنویسید