۱۳ تکنولوژی که آینده را متحول خواهند کرد ! – ویرگول

بزرگترین مشکلی که دانشمندان درحالحاضر مشغول حل کردن آن هستند تولید انبوه گرافنی است که به اندازهٔ کافی برای بهکاربردن در صنعت خالص بوده و از قیمت پایینی هم برخوردار باشد. سایت اینترنتی دیجی سنگ تلاش می کند تا آخرین مطالب روز صنعت سنگ ساختمانی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. کامپیوترها در این سال دارای هوش خواهند شد. علاوه بر این ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی مثل یک موتور محرک برای پیشرفت سایر تکنولوژیها هستند. علاوه بر این، الگوریتمها تضمین میکنند که شما در حین حرکت روانترین ترافیک را تجربه کنید، چون با عملیات ریاضی سرعت نسبی مناسب اتومبیلها برای حرکت با بیشترین سرعت را محاسبه میکنند.

در واقع این محصولات دیجیتالی پوشیدنی، انطور که مورد نظر عموم مشتریان آن است، با البسه و ان ها ست نشده و ظاهر جذابی ندارد. در چنین شرایطی، رایانش لبهای مانند یک مرکز اطلاعاتی کوچک عمل خواهد کرد. این تکنولوژی به ماشینها اجازه میدهد به طور خودکار یاد بگیرند و مانند یک انسان هر روز به دانش و علم خود اضافه کنند، قسمت شگفتانگیز ماشین لرنینگ افزایش یادگیری بدون دخالت و برنامهریزی انسان است. از این رو بهتر است همه ما با پیش بینی آینده تکنولوژی در جهان آشنا بودده و خود را برای هر شرایطی آماده نماییم. آقای ری کرزوایل پیش بینی می نماید که در سال 2043 تکنولوژی به قدری پیشرفت خواهد کرد که انسان خواهد توانست اعضای بدن و بدن خود را به هر شکلی درآورد.

در این سال طبق پیش بینی آینده تکنولوژی در جهان توسط مدیر فنی شرکت گوگل با استفاده از جراحی های ربات ها روی سلامتی انسان همه بیماری ها درمان شده و زندگی جاودانه برای بشر در حد محدود ایجاد خواهد شد. وی افزود: خانواده تاکسیرانی مشهد دارای ۱۳ هزار خودرو و بیش از ۲۵ هزار نفر است که با اعضای خانواده آنها جمعیتی ۱۰۰ هزارنفری را تشکیل میدهید که این خود سرمایه انسانی بزرگی است. بازارهای جهانی فروش اعضای مصنوعی بدن انسان تشکیل خواهند شد. رازهای جذابی از مغز انسان کشف خواهد شد. خودروهای اتوماتیک در این سال تبدیل به امری همه گیر خواهد شد.

فناوری نانو به وفور در صنایع مختلف گسترش خواهد یافت. ربات های نانو می توانند در نقش جراح در پزشکی مشغول به کار شوند. در پیش بینی آینده تکنولوژی در جهان در سال 2039 به گواه مدیر فنی گوگل امکان بارگذاری نانو ماشین در ذهن انسان به به وقوع خواهد پیوست. نامیرا شدن یکی از آرزوهای بزرگ در ذهن انسان می باشد. مثلا وقتی به دوست خودتان در ایستاگرام پیام می فرستید در حقیقت این پیام را ابتدا برای پایگاه های داده اینستاگرام ارسال می کنید و پایگاه داده اینستاگرام آن را برای دوست شما می فرستد.

دیدگاهتان را بنویسید