۱۳ تکنولوژی که آینده را متحول خواهند کرد ! – ویرگول

اما تا زمانی که ما از گاز طبیعی استفاده می کنیم، ممکن است به همان اندازه که ممکن است از آن استفاده کنیم. با توجه به اینکه دانشمندان ماشینهای با qubits بیشتری تولید می کنند و به همان اندازه مهم هستند. روزی خواهد رسید که ما هر چه احتیاج داشته باشیم را با پرینت سهبعدی به دست میآوریم. تکنولوژی بیگ دیتا یک وضعیت خاص است؛ وضعیتی که یک حجم باورنکردنی و متنوع از دادهها (با ساختار و بدون ساختار) با سرعت زیاد در حال رشد هستند. با این حال، در نهایت، Net Power امیدوار است که تقاضای رو به رشد دی اکسید کربن در تولید سیمان و ساخت پلاستیک و مواد دیگر بر پایه کربن افزایش یابد.

اینترنت اشیا به دستگاهها اجازه میدهد که به هم متصل شده و با همکاری هم زندگی را آسانتر کنند. از سوی دیگر، واقعیت افزوده، افزودن دنیای مجازی به واقعیت است.بازی Pokemon Go نمونه ای کامل از واقعیت افزوده است.که بیش از ۱٫۲ میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. سالانه حدود ۱٫۲ میلیون نفر در تصادفات اتومبیلها جان خود را از دست میدهند. در سال ۲۰۱۲، کالیفرنیا اولین ایالتی بود که رسماً خودروهای بدون راننده را قانونی اعلام کرد. در پایان باید بگوییم که فن آوری های نوظهور در آینده که بیشتر در حوزه آی تی، کامپیوتر و پزشکی هستند آینده بشر را تغییر و جهان را دگوگون خواهند کرد.

هوش مصنوعی از دوازده سال گذشته در حوزه فناوری به وجود آمد.تا چند سال گذشته، مردم بر این باور بودند که هوش مصنوعی فقط برای فیلمسازان است که داستان های علمی تخیلی از آن بیرون بکشند. برای آشنایی کامل با اینترنت اشیا پیشنهاد می کنم مقاله تأثیر اینترنت اشیا در زندگی مردم و آینده آن را نیز مطالعه کنید.

کتابخانههای دیجیتالی قطعات ۳ بعدی به سرعت در حال رشد است و به زودی میتوانید هر آن چه را نیاز دارید پرینت کنید. در واقع، این تکنولوژی همین الان هم وجود دارد اما برای استفاده از آن در مقیاس بالا به زیرساختهای زیادی احتیاج داریم. خانه شما و تمام وسایل آن در آیندهای نه چندان دور هوشمند میشوند. با اینحال، در این مطلب شما را با تعدادی از حدسها و گمانهایمان درباره تکنولوژیهایی که در آینده به بخش مهمی از جامعه تبدیل خواهند شد، آشنا میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید