۱۳ تکنولوژی که آینده را متحول خواهند کرد ! – ویرگول

در واقع، بیش از دو دهه است که شرکتها و به خصوص شرکتهای اتومبیلسازی برای ساخت قالبها و نمونههای اولیه از این وسیله استفاده میکنند. به خصوص در ایران. این تکنولوژی فوقالعاده جذاب به برندسازی دیجیتالی کسب و کار شما هم کمک میکند. البته شرکت پاناسونیک ژاپن هم قبلا در زمینه آینه های هوشمند، اقدامات خوبی انجام داده است که گزارش ان را در این لینک مشاهده کنید.

از نظر دانشمندان جنین های مصنوعی انسان یک مزیت به شمار می رود زیرا آنها می توانند مراحل اولیه را بازسازی و توسعه دهند. برخی از کمپین های سرمایه پذیری (crowd funding) در اینترنت، برای ایده هایی که در این زمینه فعال هستند، سرمایه مناسب را جمع می کند که شرکت Indiegogo از آن جمله است. توضیجات بیشتر درباره این تکنولوژی جدید در عرصه مشاوره مد را میتوانید در صفحه اینستاگرام آن دنبال کنید. اطلاعاتی که میتوانید در هر جای دنیا و هر سیستم دیگری به کمک اینترنت بازیابی کنید.

در جدید ترین گام، این امکان را برای صاحبان این کفش ها فراهم کرده تا با کفش های هوشمند دیگری که در نزدیکی آنها هست، تبادل اطلاعات کنند. این ترموستات متصل به وایفای به شما اجازه میدهد که از راه دور و به کمک تلفن همراه خود، دما را تنظیم کنید.

در سال ۲۰۱۲، کالیفرنیا اولین ایالتی بود که رسماً خودروهای بدون راننده را قانونی اعلام کرد. تکنولوژی جدید بلاکچین یک روش فوقالعاده برای ذخیره ایمن، احراز هویت و محافظت از دادهها است و یک تحول دیجیتال فوقالعاده را در معاملات ایجاد کرده است. Business Insider یک سایت تجاری با رشد سریع است که دارای جنبه های عمیق مالی، رسانه ای، فنی و سایر صنایع است. از طرفی برای ورزشکاران و افرادی که دوست دارند همواره قدم زدن و دویدن آنها با اعداد و اطلاعات در اختیارشان قرار بگیرد، این کفش ها، همچون محاسبه گرهای پوشیدنی جذاب، میتواند نقش های مختلفی را برایشان ایفا کند.

دیدگاهتان را بنویسید