کلیات طرح صیانت از سلامت اداری تصویب شد – شورای اسلامی شهر تبریز

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، روح الله دهقاننژاد، رئیس کمیسیون ارزیابی، تحقیق، نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص طرح صیانت از سلامت اداری اظهار کرد: این طرح که یک فوریت بود در کمیسیون مورد بررسی شد. نائب رییس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: این طرح در راستای افزایش بعد نظارتی شورا است.

محمد حسن اسوتچی، خزانه دار شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه بیان کرد: امیداوریم این طرح نتایج مثبتی داشته باشد، این طرح قبلا تحت عنوان کمیته کارگری مطرح شد که من موافق آن نبودم، این کمیته در کمیسیون برنامه و بودجه پیشبینی شده ولی اجرا نشده است. مسئولیت کلان اعمال مصوبات کارگروه مدیریت گذرگاه مرزی، ایجاد هماهنگیهای لازم بین دستگاههای مرتبط در اجرای مصوبات مزبور و نظارت بر حسن اجرای آنها به عهده مرکز ملی است و دستگاههای مرتبط موظفند در اجرای مصوبات کارگروه در هماهنگی کامل با ستاد کل بر اساس نظام و آئیننامه مذکور عمل نمایند.

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران فضای مجازی از رأیگیری روز دوشنبه هفته آینده این کمیسیون در خصوص کلیات طرح مذکور خبر داد. آفتابنیوز : سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی از رایگیری درباره کلیت این طرح در نشست فردای کمیسیون متبوعش خبر داد. سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی از رایگیری درباره کلیت این طرح در نشست فردای کمیسیون متبوعش خبر داد. به گزارش جماران؛ سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی از رایگیری درباره کلیت این طرح در نشست فردای کمیسیون متبوعش خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهرداد ویسکرمی به عنوان موافق در این مناظره تاکید کرد: در طرح صیانت فیلترینگ و کاهش پهنای باند نداریم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دستور کمیسیونهای خاص، تخصصی و مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این هفته اعلام شد که دستور کار آن به شرح زیر است. به گزارش ایسنا، از همان ابتدای مطرح شدن این طرح انتقادات زیادی به آن وارد شد از جمله این که این طرح باعث محدودیت در کسب و کار در فضای مجازی و نقض حقوق شهروندی و حریم خصوصی می شود اما هر بار مدافعان آن اعلام می کردند که طرح تغییر کرده است. رشیدی کوچی ضمن اشاره به این موضوع که کسی مخالف ساماندهی فضای مجازی نیست، خاطرنشان کرد: «این موضوع هم دلیل دارد برای مثال به یکباره اعلام میشود که در خلال بررسی بودجه جلسهای برای بررسی این طرح برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید