کشف حجاب سحر قریشی کنار امیر تتلو با عکس و فیلم

اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن 17 سالگی در سال 83 با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق و جدایی ختم شد. امیر تتلو همچنین شبکه گذشته در اینستاگرام خود ادعای ازدواجش با سحر قریشی را بار دیگر مطرح کرد و گفت ما قلبی یکدیگر را دوست داریم و سحر میتواند در این کارش را ادامه بدهد و ازدواج کردن او با من هیچ ربطی به کسی ندارد و ازدواج کردن جرم نیست منتها از این به بعد دوست دارم بعضی مسائل بیشتر رعایت بشه و تو کارها لباسها و فاصلهها با حفظ ایمنی بیشتری راجع بهشون تصمیم گرفته شه و نوع صحبت با ایشون تو کارها و جلسه ها و مصاحبه ها از سمت یه خانم مجرد به شکل برخورد با یه خانم متاهل باشه!

من تتلو رو دوست دارم ولی بنظرم سحر داره اشتباه میکنه اخه یعنی چی اصن که رفته ازدواج کنه شوهر ندیده س؟ سابقه مهاجرت و رفتارهای اینچنینی برخی بازیگران سینما نشان داده که عاقبت خوبی در انتظار آنها نیست. سحر قریشی چند سال پیش درباره این موضوع واکنش نشان داد و این خبر را به شدت تکذیب کرد و عاملان انتشار چنین خبری را تهدید به شکایت نمود. امیر تتلو نیز طی ماه های گذشته در کانال یوتیوب خود با انتشار تصاویری عاشقانه به طرفدارانش اعلام کرده بود در شرف ازدواج است اما نامی از همسر آینده اش نبرده بود.

عده ای معتقدند سورپرایز ویژه تتلو برای کنسرت اول فروردین همسرش خواهد بود و تتلو قصد دارد در این کنسرت که طبق وعده خودش کنسرتی در کلاس جهانی و مخصوص خانواده ها و بسیار مودبانه است همسرش را به طرفدارانش معرفی کند. فقط باید تاسف خورد برای این اتفاقات …

مهران اخوان ذاکری همسر سابق این بازیگر سینما و تلویزیون مرتب به رسانهها نامه مینوشت که همسرش بعد از بازی در سریال دلنوازان با او زندگی نمیکند و قصد دارد طلاق بگیرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. بازیگری که با سریال تلویزیونی دلنوازان حسین سهیلیزاده در سال ۱۳۸۸ به شهرت رسید و در ادامه بیشتر در پروژه چهرههایی مثل آرش معیریان و محمدحسین فرحبخش و مسعود دهنمکی حضور پیدا کرد. دوستان امیر تتلو به تازگی افشا کردند در جریان سفر سحر قریشی با تیم سریال «نیسان آبی» بـه ترکیه در چند ماه گذشته با امیر تتلو در شب یلدا آشنا شده اسـت!

دیدگاهتان را بنویسید