کشف حجاب سحر قریشی کنار امیر تتلو با عکس و فیلم

مثل مرافعهاش با مهناز افشار، اختلاف شدیدش با لیلا اوتادی و یا شوخی نابههنجاری که با یک پارکبان کرد و منتهی به عذرخواهیاش شد. اگر این توجه با رفتارهای درست و انسانی بهدست نیامد یا میزان مصاحبهها و عکسهای مختلف با لباسها و تیپهای عجیب و غریب جوابگو نبود، دامن زدن به خبرهای زرد و شایعات به صورت خودخواسته یکی از این راههاست. سابقه مهاجرت و رفتارهای اینچنینی برخی بازیگران سینما نشان داده که عاقبت خوبی در انتظار آنها نیست. ما کاری به قدرت بازیگری، سواد هنری و شخصیت فردی خانم قریشی نداریم و آرزو داریم که او هرچه زودتر در این مورد موضع بگیرد و به شایعات پایان دهد و نامش را از کنار نام این خواننده بدنام و حاشیهساز خارج کند اما به هر حال او باید بداند بهعنوان عضوی از جامعه هنری ایران که در فضای جمهوری اسلامی فعالیت میکند، نمیتواند هر خط قرمزی را بشکند و به هر خاشاکی بچسبد تا نامش را در سر خط خبرها باقی نگه دارد.در سالهای اخیر برخی بازیگران سینمای بدنه ایران حساب خود را از جامعه هنری کشور جدا کردهاند و به دامن سایتهای شرطبندی و جنجالسازی با استفاده از بیاخلاقی بیحد و مرز درغلتیدهاند.این گروه از هنرمندان عملا دیگر هنرمند نیستند بلکه وسیلهای برای پولسازی از طریق صنعت جلب توجه رسانههای زرد شدهاند.سحر قریشی بهعنوان بازیگری که در سینمای بدنه ایران محبوبیتی دارد اگر بخواهد راه همان افراد را دنبال کند، دیگر باید با سینمای ایران خداحافظی کند.ممکن است بتوان از تتمه محبوبیت ناشی از بازی در چند فیلم سینمایی چند صباحی بهره برد اما این توجهات روزی که خیلی دور نیست ته میکشد و آن وقت دیگر پشیمانی سودی ندارد.

داستان فیلم از این قرار است که اتفاقی غیرمنتظره پروانه و دخترش آینه را غافلگیر می کند، گویا این اتفاق ریشه در گذشته پروانه دارد گذشته ای که سال ها از مواجه با آن هراس داشته است. حسین فرحبخش، تهیهکننده و کارگردان سینما در مصاحبه ای با یک رادیو گفته: «سحر قریشی، کشورش را دوست دارد و به ایران برخواهد گشت اما این که آنجا چه اتفاقی خواهد افتاد، الله اعلم. اخه به شما چه هرچی میشه پخش میکنین.

میشه لطفاً به نظرات همدیگه احترام بذارید و اینقدر هی نگید (به تو چه ربطی داره…)هر کسی آزاده نظر بده؛اونهایی که خودشون دنبال دیده شدن هستن به هر قیمتی،اونقدری که شما سرشون ناراحت و غیرتی میشین،خودشون از نظرات منفی دیگران ناراحت نمی شن. روزگاری عشق و خیانت نام یکی دیگر از کار های سینمایی سحر قریشی است ، فیلمی به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی روح الله شمقدری محصول سال 1392 است.

دردسر بزرگ دومین کار سینمایی سحر قریشی بود، فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه و نویسندگی قربان محمدپور که در سال 1389 تولید شد.سحر قریشی در این فیلم در کنار بازیگرانی همچون حامد کمیلی ، بهاره افشاری و فتحعلی اویسی به ایفای نقش پرداخت.سحر قریشی دومین سریال خودش را با بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیافتد در سال 1389 روی آنتن شبکه تهران داشت. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. سحر قریشی پس از آن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید