کرم ضد لک و روشن کننده پوست فور اور بلوم

سلام و سپاس از دیدگاه مثبت شما ، بله ، این کرم بسیار ملایم است و می توانید مصرف آن را ادامه دهید ، اما پیشنهاد میشود میزان استفاده از کرم را کمتر کنید ، در غیر این صورت از کرم ویتامین سی به عنوان مرطوب کننده استفاده کنید. هرچه این زمان کمتر باشد، کرم روشن کننده میتواند پاسخ بهتری به شما بدهد. علاوه بر اسکن کردن بارکد حک شده بر روی محصول، باید به دنبال عبارت حک شده Made In Canada بر روی جعبه اصلی محصول نیز باشید. تمامی محصولات این برند طبق مقررات سازمان بهداشتی اروپا ساخته و تولید میشوند و حتی تنها با تولید کنندگانی به همکاری و مشارکت میپردازد که در آزمایشات خود بر روی حیوانات تستی انجام ندهند.

علاوه بر وگان بودن محصولات اوردینری اصل چیزی که بیشتر مورد نظر مصرف کننده است این است که آیا این محصولات تستی حیوانی دادهاند یا خیر؟ محصولات این برند علاوه بر این که مناسب برای مراقبت پوستی هستند، برای بسیاری از میکاپ آرتیستها نیز جلب توجه کرده است. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که ترکیبات به کار برده شده در لاین محصولات پوستی تماما از گیاهان و طبیعت گرفته تر استفاده کردن از ترکیبات شیمایی دارد، این دلیلی است برای دارا بودن قیمت مناسب برای این برند.

این کرم علاوه بر سفید کنندگی پوست، حاوی ترکیبات موثر ضد پیری نیز بوده که به جوانسازی پوست و جلوگیری از پیر زودرس کمک میکند. علاوه بر این در وبسایت رسمی محصولات اوردینری اصل میتوانید شرح مواد تشکیل دهنده هر محصول را جداگانه مشاهده کرد و علاوه بر اطمینان از وگان بودن از سایر خصوصیات محصولات نیز آگاه شوید.

این لکها که بیشتر بر روی صورت ایجاد میشوند در واقع همان کک و مک هستند. مونوبنزنها نیز از دیگر ترکیباتی هستند که ملانوسیتها را از بین برده و باعث سفید شدن پوست میشوند؛ اما مصرف آنها بیشتر برای کسانی مفید است که بیماریهایی مانند پیس دارند. با این حساب، اگر نگران از بین بردن لکه های سیاه و قهوه ای نیستید، می توانید به این کرم ها برای درخشندگی بیشتر پوست خود اعتماد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید