کرم روشن کننده و ضد لک

نیاسینامید یا ویتامینB3 موجود در کرم نوعی ماده ضدالتهاب است که میتواند قرمزی ناشی از اگزما، آکنه و سایر بیماریهای التهابی پوست را کاهش دهد. در لینکهای زیر میتوانید با روشهایی بسیار کم هزینه پوست خود را روشنتر کنید. چنانچه احساس هرگونه خشکی پس از شست و شو داشتید، حتماً از یک مرطوب کننده خوب استفاده کنید. البته نباید از این نکته غافل بود که استفاده از محصولات روشن کننده پوست همانند سایر محصولات ممکن است با ریسک همراه باشد. كلا تا كي بايد از اين محصول استفاده كرد؟ یکی دیگر از عارضه های پوستی که اکثریت درگیر آن هستند، تیرگی پوست است و دلایل مختلفی هم باعث آن میشود.

اگر شما هم قصد خرید کرم روشن کننده پوست MND را دارید، باید بدانید که به طور خلاصه خواص این کرم شامل رفع تیرگی گردن و پشت آرنج، روشن کننده پوست، ار بین برنده لک و موثر در از بین رفتن لکهای حاصل از جوش میباشد. در این صفحه انواع ضد لک و روشن کننده پوست قابل بررسی و خرید هستند. این ماده شیمیایی از تولید رنگدانه ملانین در پوست انسان پیشگیری می کند و در نتیجه، رنگ پوست به سپیدی می گراید.

اندامکی که این ماده شیمیایی را ترشح می کند ملانوزوم های سلول هستند. لک های ملاسما در گروه مختلط بوده و درمان آن کاری پیچیده است. بیشتر افراد نیاز به ادامه درمان برای حدود 3 یا 4 ماه دارند و طول درمان بستگي به توصيه پزشک دارد . توجه داشته باشید که در صورت هر گونه حساسیت، مصرف کرمهای روشنکننده را متوقف و با پزشک مشورت کنید. اما برای مصرف کرم هایی با دوز بالاتر از 2% باید با پزشک مشورت کنید. بهتر است که ابتدا در مورد برنامههای خود با پزشک صحبت کنید. عوامل مختلفی می توانند باعث این پدیده شوند، از جمله قرار گرفتن در معرض نور خورشید و احتمالا یک بیماری زمینه ای.

معمولاً به سه رنگ قهوه ای روشن یا تیره و یا مایل به خاكستری و حتی سیاه رنگ روی پوست ایجاد می شوند. در مورد غلظت هیدروکینون موجود در کرم ضد لک باید توجه داشت که از غلظت زیر ۴ درصد استفاده شود چرا که درصد های بالاتر ممکن است موجب بیشتر شدن لک و یا حتی سوختگی پوست شوند. این تیرگی ها میتوانند در نواحی مختلف مانند گردن، به خاطر فشرده شدن لایه های پوستی و یا حتی صورت و دست به خاطر قرار گرفتن در معرض نور خورشید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید