کرمهای روشن کننده انواع مختلفی دارند

بنابراین ، به کاهش چین و چروک ، خطوط ریز ، پای کلاغ و خشکی پوست در اطراف چشم کمک می کند. از این محصول چند منظوره می توان برای درمان شکاف لب و بینی یا پوست کرپ دور چشم نیز استفاده کرد. همچنین تکنیکی برای روشن کردن پوست های تیره استفاده می شود. مواد ضد پیری موجود در آن به سفت شدن و بلند شدن پلک های افتاده کمک می کند تا چشم های شما زنده ، بدون چین و چروک و جوان به نظر برسد.

ویژگیهای این محصول: روشن کنندگی سریع پوست، از بین بردن لک ها، تیرگیها، جای جوش و آفتاب سوختگی، حاوی ترکیبات موثر ضد پیری و جوانساز، فاقد هیدروکینون، PH سازگار با پوست، عدم ایجاد حساسیت و التهاب برای پوست، عطر و رایحه دلنشین. این کرم حاوی ترکیبات ضد لک قوی است که از پیدایش لک های جدید جلوگیری می کند.

فرمول ابتکاری و قدرتمند کرم ضد پیری چشم Remescar Sagging پلک ها از نظر بالینی ثابت کرده است که بلافاصله پس از استفاده ، پلک ها را تا 57٪ بلند می کند. کرم اصلاح کننده مطلق چشم Filorga Time-Filler Eyes خطوط و چین و چروک ها را غنی می کند ، زیرا با اسید هیالورونیک غنی شده است. کرم روشن کننده سینزه جزو بهترین کرمهای سفید کننده صورت در بازار به حساب میآید.

در میان این همه محصولات مراقبت پوستی، کرم روشن کننده ی پوست هم تنوع زیادی دارد. با سلام و وقت بخیر ، در صورت عدم رعایت مراحل روزانه مراقبت از پوست، بله. فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول که حاوی اسید هیالورونیک خالص (HA) می باشد، توانایی سلول های پوست را برای تولید اسید هیالورونیک طبیعی را تا ۳ برابر افزایش می دهد و در نتیجه پوست را هیدراته نگه می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید