چرا طراحی سایت با وردپرس یک انتخاب مناسب است؟

در اینجا گزینه هایی را که به طور واضح برای وب سایت های عظیم با سفارشات زیاد است را حذف میکنیم. قبل از انجام هر کاری برای طراحی سایت با وردپرس، می خواهیم تفاوت بین ثبت دامنه و هاستینگ یا به اصطلاح میزبانی وب را بسیار واضح برای شما بیان کنیم. برگه ها: این بخش یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی سایت با وردپرس است که در آن میتوانید برگه ها یا به اصطلاح صفحات وب سایتتان را مدیریت کنید و در صورت نیاز صفحه ای جدید اضافه کنید.

پس از این که وارد حساب کاربری خود در وبسایت ایران سرور شدید، از قسمت ” دانلودها ” بر روی قسمت ” ثبت دامنه جدید ” کلیک کنید تا وارد مراحل ثبت دامنه شوید. برای اضافه یا کم کردن برخی از المانها در وبسایت باید در ابتدا باید بر روی “ویرایش با المنتور” کلیک کنید. در وردپرس کاری ندارد و فقط باید اراده کنید که شروع کنید. برای شروع کار لازم است به قسمت تنظیمات و سپس خواندن بروید و اطلاعات مورد نظر را تکمیل کنید در نهایت مطمئن شوید تیک گزینه ی از “موتور های جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند” غیر فعال باشد.

با وجود تعداد زیاد قالب های پولی، قالب های رایگان گزینه خوبی برای شروع هستند. برای ایجاد یک برگه در وردپرس، به قسمت برگهها در پیشخوان رفته و بر روی گزینه “افزودن جدید” کلیک مینمایید. سپس برای حذف کردن noiseدر بخش audio گزینه enable noise removal را انتخاب می کنیم . توجه داشته باشید. ما برای آموزش از این قالب ها استفاده خواهیم کرد، ولی شما در انتخاب قالب دست تان باز است و هر قالبی که به آن علاقه دارید را می توانید نصب کنید.، از این قالب برای وب سایتهای تجاری گرفته تا وبلاگ ها، دفاتر خدماتی، غذا و رستوران ها، سایتهای شخصی و موارد دیگر می توانید استفاده کنید.

اگر میخواهید بدانید افزونه چیست، مقاله ما در این زمینه را مطالعه کنید. اگر افزونه ای که می خواهید حذف کنید در حال حاضر فعال است ، ابتدا باید آن را غیرفعال کنید. تفاوت دامنه و هاست مانند وضعیت پارکینگ های شهری است که اتومبیل هایی را نیز برای فروش ارائه می دهند. شما می توانید از یکی از آنها یک اتومبیل بخرید و همچنین اتومبیل خود را در پارکینگ آن ها پارک کنید همچنین شما می توانید اتوموبیل خود را در یک پارکینگ دیگر نیز پاک کنید زیرا مالک آن شما هستید. همچنین می تونید یک قالب در موازات طراحی و هدف سایتتون نصب کنید ، با قالب اضافه شده، می توانید ظاهر سایت خود را سفارشی و شخصی سازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید