وردپرس؛ طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس، توانایی تغییرات بسیاری بدون نیاز به دانش برنامه نویسی را به کاربران ارائه می­کند. قالب نیکی کالا سازگار با ویژوال کامپوزر است و میتوانید در صورت نیاز صفحات را ویرایش کنید علاوه بر این در موبایل به خوبی نمایش داده میشود و کاملاً ریسپانسیو است. طراحی سایت با وردپرس نیاز به اطلاعات تخصصی ندارد. 1. هنگامی که میخواهید این قالبهای فارسی شده را خریداری کنید، نمیدانید که آیا قالبها به صورت دلاری و رسمی خریداری شدهاند یا از وبسایتهای غیر رسمی دانلود شدهاند و اصطلاحا NULL شده، هستند؛ چرا که اگر قالب به صورت NULL باشد، ممکن است وبسایت شما در آینده با مشکلات امنیتی وحشتناکی روبه رو شود.

لیست خرید بعدی، امکان بسیار جدید هست که دیجی کالا از آن استفاده میکند در قالب نیکی کالا نیز شما میتوانید این امکان را به کاربران خود بدهید. همچنین به شما این امکان را می دهد که افزونه ها، قالب ها و ابزارک ها را براحتی اضافه کنید که می تواند هر نوع سایتی را که میخواهید ایجاد کنید: وب سایت کسب و کار، فروشگاه اینترنتی یا سایت خبری و … از این رو، wordpress به بزرگترین ابزار ایجاد وب سایت در جهان تبدیل شده است، که در میلیون ها سایت استفاده می شود و روزانه ده ها میلیون نفر با در موتورهای جستجو دیده می شود.

وب سایت های دروپال کمی سریعتر هستند و منابع سرور آنها اندکی ارزان تر است. شما می توانید از یکی از آنها یک اتومبیل بخرید و همچنین اتومبیل خود را در پارکینگ آن ها پارک کنید همچنین شما می توانید اتوموبیل خود را در یک پارکینگ دیگر نیز پاک کنید زیرا مالک آن شما هستید. آنها با ارائه محصولات آموزشی برای کسب و کارها، جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در اختیار شما قرار می دهند و دوره های آموزشی در زمینه بازاریابی اینترنتی، فروش، مدیریت، تبلیغ نویسی، تولید محتوا، بهبود عملکرد شخصی و…

امکان به روز رسانیهای خودکار و متعدد در ایجاد وب سایت با وردپرس وجود دارد. یکی دیگر از بهترین قالبهای فروشگاهی ایرانی قالب نیکی کالا است که با دار بودن دمو مشابه دیجی کالا طرفداران زیادی دارد اسلایدر محصولات، هدرهای متنوع، نمایش لیست محصولات به همراه جزئیات محصول و امکان آپلود ویدئو برای محصول، امکان ثبت نظر در مورد محصول، پیشنهاد شفت انگیز محصولات، عضویت آسان و پروفایل کاربری ازجمله امکانات قالب نیکی کالاست. نمودار تغییرات قیمت محصول، سیستم محصولات موردعلاقه، سیستم چندفروشندگی، اسلایدر پیشنهاد لحظهای و امکان وورد همانند دیجیتس از جمله امکانات قالب نیکی کالاست که باعث شده یک قالب بی نظیر ایرانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید