نسل هزاره سوم، نسل فناوری است

علاوه بر این، محدودیتهای پهنای باند، فضای ذخیرهسازی و حدود تعدادبازدیدکنندگان سایت را در نظر داشته باشید و به این فکر کنید که اگر از این حدود تجاوز کنید چه اتفاقی میافتد. پس از استفاده از این تکنولوژی امکان وقت کشی و نگه داشتن توپ توسط تیمی که پیش افتاده سلب شد و میانگین امتیاز هر بازی به طور متوسط ۱۵ واحد افزایش داشت و بازی بسکتبال را به بازی جذاب تری تبدیل کرد.

تکنولوژی های ورزشی به چنان موضوع فراگیری تبدیل شدهاند که از سال ۲۰۱۴ هر ساله مراسمی با عنوان جایزه بهترین تکنولوژی ورزشی سال برگزار میشود و در آن بهترین تکنولوژی های ورزشی آن سال معرفی میشوند. احتمالا در آینده در صنایع خاص انسانها و رباتها همکاری یکپارچهای خواهند داشت که به آن “cobot گفته میشود. طرحی هنری از مقر آیندهٔ انسانها در مریخ.

این فناوری، نوعی ساخت و ساز پایدار است که از یک منبع تجدید پذیر استفاده میکند. این که میزبانی آنها با کمترین چالش در ارائه سرعت رو به رو شود، از مهمترین نکاتی است که قبل از اعتماد به آنها باید بررسی کنید. وی اضافه کرد: در سال های اخیر شرکت های بزرگی مانند تویوتا، ژنرال الکتریک، سامسونگ و غیره جزو هشت شرکت نخست دنیا از نظر سودآوری بودند، اما رفته رفته شرکت های نوآور در حوزه دولت الکترونیک از جمله اسنپ و تپسی جایگزین آنها می شوند که در ایران هم این اتفاق در حال رخ دادن است، بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، راهبرد توسعه اقتصادی کشور است.

اما امروزه تصور ورزش حرفهای بدون تکنولوژی تقریباً غیرممکن است . شاید تا قبل از ورود به هزارهی جدید جندان ارتباطی بین ورزش و تکنولوژی دیده نمیشد. سعی کنید از میزان دانش فنی تیم پشتیبانی مطمئن شوید و ببینید که شرکت ارائه دهنده میزبانی، پشتیبانی از شما را تا حدی و با چه کیفیتی می تواند تضمین کند. در این تکنولوژی ثانیه شماری در بالای هر یک از سبد ها قرار داده شده و در صورتی که تیم مالک توپ در ۲۴ ثانیه ای که توپ را در اختیار دارد اقدام به پرتاب نکند آلارمی به صدا در می آید و اعلام می کند که فرصت تیم مالک توپ پایان یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید