مورد انتظارترین فیلم های سال 2022 – مجله ی اینترنتی ساعت 7

در سال جاری که هم اکنون آن را سپری میکنیم شاهد فیلم های جذابی از دنیای DC و مارول خواهیم بود اثرهایی که جای آنها در سال پیش خالی بود. جالب است که ببینیم او دوباره در یکی از پر هیاهوترین فیلم های سال 2022 مورد تشویق و علاقه طرفداران قرار گرفته است.کارگردانی این عنوان برعهده دیویانگ تاکار بوده است و توسط کمپانی Yash Raj Films در ژانر کمدی ساخته شده است.این اثر در ابتدا قرار بود در سال 2020 اکران شود ولی با توجه به شیوع بیماری کرونا به تاخیر خورد در سال 2022 اکران خواهد شد.بازیگران این عنوان رانویر سینگ، شالینی پاندی، دیکشا جوشی، بومان ایرانی، راتنا پاتاک، راگی جانی، سانجیو جوگتیانی، وایشاخ راتانبن، مهول دسایی، بابلی پاندی، تارون مالهوترا هستند.

“فیبی والر بریج” که پیش از این اعلام شده بود یکی از نقشهای اصلی این سریال را بازی خواهد کرد، اخیرا اعلام کرده است که سریال را ترک میکند. با مراجعه به پیوند بهترین سریال های کمدی 2022، با دیگر سریالهای این ژانر آشنا شوید. استفن وولفندن که امضای خود را در “هری پاتر” و “جانوران شگفتانگیز” انداخته است، کارگردان این سریال خواهد بود.فصل اول آن هشت قسمت است. در حال حاضر تنها از “دونالد گلاور” در میان بازیگران سریال نام برده میشود و هنوز مشخص نیست چه کسی نقش خانم اسمیت را بازی خواهد کرد. اطلاع رسانی، حواشی و اخبار پیرامون این فیلم، قرار دادن تریلر با کیفیت و رسمی فیلم یا سریال مورد نظر از نکات کلیدی است که یک رسانه ممتاز باید خود را با آنها بروز نگه دارد.

موشکافی تریلر دوم The Batman ؛ بتمن سنتی تر از همیشه ! فیلم سینمایی باهام ازدواج کن (Marry Me) یک فیلم کمدی، عاشقانه و بر پایه موزیک به کارگردانی کت کویرو با فیلمنامه ای از جان راجرز، تامی ساگر و هارپر دیل است که بر اساس رمان گرافیکی به همین نام اثر بابی کرازبی ساخته شده است. هیجان برای سریال جدیدی که به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با بازی لئوناردو دی کاپریو ساخته خواهد شد به اوج خود رسیده است! یکی از انیمیشنهای جذاب و پرطرفداری که قرار بود در سال 2021 اکران شود اما به سال 2022 موکول شد، انیمیشن رامبل است.

در ادامه نوشتار بهترین سریال های 2022 همراه ما باشید. این سریال دنبالهای از فیلم اکشنی با همین نام که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، ساخته شده است. حتما با بدست آوردن اطلاعات مهم درباره این فیلم شما را با آپدیت کردن این نوشتار در جریان خواهیم گذاشت. دو خانم و آقای سریال برای دو موسسه مختلف کار میکنند و این صحنههای اکشن و هیجان انگیز بسیاری را به وجود خواهد آورد. این مجموعه توسط جسیکا گائو، برای دیزنی پلاس ساخته شدهاست. آواتار 2 تهیه شده توسط موسسه قرن بیستم (20th Century) است و ستارگانی همچون سم ورثینگتون، زوئی سالدانیا، استیون لانگ و جووانی ریبیسی در این فیلم ایفای نقش میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید