معرفی فیلم های سال 2022

به لطف تأخیرهای مختلف در عناوین 2021 و فیلم هایی که قبلاً قرار بود در سال 2022 عرضه شوند، تقویم اکران هالیوود مملو از جدیدترین فیلم های سال 2022 است. دکتر استرنج در چند جهانی دیوانگی اولین اثر مارول در سال 2022 خواهد بود. به گفته پتینسون، این فیلم مستقل از دنیای فیلم جوکر خواهد بود. درواقع ماجرای این فیلم در اواخر قرن دهم در ایسلند واقع شده و الکساندر اسکاشگورد در نقش شاهزاده نوردیک آملت بازی میکند، که پس از قتل پدرش به دنبال انتقام است. این موضوع که تام کروز را در فیلمی اکشن خارج از سری فیلمهای مأموریت غیرممکن ببینیم، به خودیِ خود هیجانانگیز است.

جدیدترین فیلم سونی در جهان مرد عنکبوتی داستان اصلی دانشمندی (دکتر مایکل موربیوس با بازی جرد لتو) را روایت میکند که ناخواسته و هنگام معالجه بیماریاش، خود را به یک خون آشام تبدیل کرده است. در این فیلم میبینیم که چگونه مایکل ناخواسته و هنگام معالجه بیماری، خود را به یک ومپایر تبدیل میکند. یک یاز فیلم های جدید 2022 است که قطعا باید دیده شود. کافیست برای دانلود فیلم های جدید سال 2022 کمی تامل بفرمایید تا ما فایلهای دانلود فیلم 2022 را در اختیارتان قرار دهیم.

شما همراهان عزیز میتوانید با مراجعه به کانال تلگرامی فیگار به محض انتشار فایلهای دانلود، با دانلود بهترین فیلم های 2022 لذت دو عالم را ببرید. یکی از فیلم های جدید سینمایی 2022 «تبدیلشوندگان: ظهور جانوران» به عنوان یک اکشن علمی-تخیلی و هفتمین فیلم از مجموعه تبدیلشوندگان است که از سال ۲۰۰۷ تا کنون با شش فیلم سینمایی شناخته میشود. میگوییم دوبله فارسی، چون این فیلم حقیقتا برای طرفداران فیلم های اکشن جدید دوبله فارسیش لذت بخش است.

اگر مشتاق باشید میتوانید با مراجعه به دستهی بهترین فیلم ها و سریال های 2021 به تمامی بهترین های 2021 دسترسی پیدا کنید و با انتخاب فیلم و سریال مورد نظرتان و دیدن آنها لذت دو عالم را ببرید. برای دیدن تریلر فیلم ماتریکس ۴ میتوانید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید. در حالی که هر لحظه ممکن است تغییرات بیشتری رخ دهد، اکنون زمان خوبی است تا بررسی کنیم که تقویم تاریخ انتشار بهترین فیلم های 2022 تاکنون چگونه به نظر میرسد. در واقع ۳۵۵ را باید نوعی مأموریت غیرممکن یا جیمز باند کاملا زنانه در نظر گرفت که بازیگران زن شناختهشدهای چون جسیکا چستین، پنهلوپه کروز و لوپیتا نیونگو را به خدمت گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید