معرفی بهترین گوشی های سری A سامسونگ

گوشی موبایل گلکسی A80 سامسونگ یکی از معدود گوشیهایی است که صفحهنمایش تمامصفحه روانه بازار شده است و در آن به جای سنسور دوربین سلفی از امکان تغییر حالت دوربینهای اصلی به دوربین سلفی استفاده شده است. برای الجی ولوت باتری با ظرفیت ۴۳۰۰ میلیآمپر ساعت در نظر گرفته شده که امکان شارژ سریع ۱۵ واتی آن وجود دارد. در این مقاله قصد دارم بهترین گوشی ها سامسونگ که در بازار موجود است را به شما معرفی کنم که از نظر پر فروش بودن بلکه از نظر کیفیت حرف اول را میزند.

با این وجود، اگر به دنبال یک گوشی پریمیوم هستید که بهترین عملکرد را از نظر نمایشگر و پردازش داشته باشد، حتما باید این گوشی را خریداری کنید. این گوشی میتوانید بهترین گوشی سامسونگ در رده های میان رده ای با قیمت متناسب باشد هم مدرن هم قیمتش نسبت به کارایی که دارد عالی هست. دوربین این گوشی نیز یکی از بهترین مشخصات آن بهحساب میآید. در کنار اندروید 10 این گوشی باعث شده تا برای کارهای روزمره مثل چک کردن اینستا، تلگرام و واتساپ این گزینه تبدیل به بهترین گوشی ارزان قیمت سامسونگ تبدیل بشه.

این گوشی ها توانستند رقیب های بزرگی برای کمپانی هایی مانند اپل محسوب بشوند. اگر دنبال میان رده های این برند هستید باید بگم بهترین گوشی سامسونگ در میان رده ها همین هست مخصوصا که طراحی این گوشی که منو کشته. اگر دنبال یک میان رده با قیمت بالا و کیفیت به دشت عالی هستید با این بودجه بهترین گوشی سامسونگ شک نکنید همین هست. بهترین گوشی سامسونگ از نظر قیمت فکر میکنم همین باشه.

قاب پشتی و جلویی آن را شیشه پوشانده که البته جلوهی زیبایی به گوشی داده است و با Gorilla Glass محافظت میشود. طرّاحی قاب جلویی این گوشی به صورت یکپارچه میباشد و اثری از الگوها و تزئینات اضافی و فضا پر کن دیده نمیشود و محل قرارگیری دوربین سلفی Galaxy Note 20 Ultra و طرّاحی این قسمت با ظاهر آن گوشی سازگار هستند و این ویژگی موجب متفاوت شدن این مدل از سری نوت با سایر گوشیهای کمپانی سامسونگ شده است. حفره کوچکتر روی صفحهنمایش، رزولوشن بیشتر، چیپست جدیدتر و تعداد دوربینهای بیشتر روی قاب پشتی تغییراتی است که نسبت به گوشی A70 داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید