ماجرای تتو زدن سحر قریشی شبیه تتلو! + عکس و فیلم – سایت تیتربرتر

در آبان ماه سال ۹۶ خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی منتشر شد اما مدتی بعد با واکنش تند برادر قریشی این خبر تکذیب شد با این حال انتشار فیلم لو رفته از آنها در قطر و سپس عکس های دونفره آتیله ای مشخص کرد خبر کذب نبوده و این دو باهم رابطه دارند که البته به ازدواج ختم نشد.

او با انتشار این فیلم نوشت: حس خوبی است که همسرت ناخون هاتو لاک بزنه! اخیرا نیز تتلو فیلم جدیدی از خود را منتشر کرد که یک خانم پای او را لاک می زند. البته پایان این ماجرا مشخص نیست اما محمدحسین فرحبخش ، یکی از تهیه کنندگان سینما هم از قصد سفر سحر قریشی به ترکیه خبر دادهه بود و گفت: سحر قریشی دو سه ماه قبل به من گفته بود که می خواهد ازدواج کند و من گفتم این کار را انجام ندهد. در مقابل، برخی دیگر از چهرهها هستند که دربرابر چنین پیشنهادی مقاومت میکنند و تنها شرط خود را برای پیوستن به این کمپین، فارغ از انگیزههای مالی، ناشناس ماندن خود عنوان میکنند.

جالب اینجاست که تتلو می خواهد رابطه کاری محدود بازیگر زن پس از ازدواج را محدود کند! آیا ازدواج جرم است؟ همین ویدئو و نیز ویدئو قبلی سحر قریشی در خانه لوکس تتلو ، همه مخاطبان را نسبت به ازدواج این دو سلبریتی مطمعن کرده است. سحر قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و سحر قریشی بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا سحر قریشی را انتخاب کرد.

سحر قریشی پس از آن از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. نکته دیگر ماجرا اینست که امیر بجز یکی از دوستانش فقط یوتیوب سحر قریشی را دنبال می کند و جز او و دوست اش ، دنبال کننده ای ندارد. او می خواست چه باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید