فیلم کامل کشف حجاب سحر قریشی کنار امیر تتلو در ترکیه – شبونه ⭐️

رفع تحریمهای آمریکا علیه ایران در یک قدمی اجرا! خیلی زود بهعنوان یک از پرزنتهای این سایتهای شرطبندی و قمار تبدیل میشوند. نهضت خانهدار شدن در ترکیه نیز یکی از پازلهای این معادله است که طبق آن ایرانیهای بسیاری به مهاجرت فراخوانده میشوند تا با حضور در یک کشور آزاد! حالا تتلو که چند روزی است بدون دلیل و اطلاع قبلی، کنسرت نوروزی خود را کنسل کرده و با افرادی که هزینه بلیت خود را پرداخت کرده اند، نیز طبق روال همیشگی اش با توهین و الفاظ رکیک برخورد کرده، درباره ارتباط خود با این خانم بازیگر بالاخره واکنش نشان داده است.

برخی از این سلبریتیها، درنتیجه تهدید از سزای این کار خود، تصمیم میگیرند که از جایی به بعد، به این فعالیتهای خود خاتمه داده و به همان میزان درآمدی که بهدست آوردهاند، قانع باشند و راه ایران را در پیش میگیرند مانند بسیاری از افرادی که طی این سالها به کشور بازگشتهاند. من از نظر شرعی راضی نیستم همسرم این کار را ادامه دهد. جالب آنکه قریشی هفته پیش اعلام کرد که شایعهپردازان را از طریق پلیس فتا پیگیری خواهد کرد اما این، قبل از انتشار فیلم ویلا بود.

خانواده سحر قریشی چندی پیش اعلام کردند که از شایعه سازان شکایت خواهند کرد. سحر قریشی در مصاحبه با رضا رشیدپور تایید کرد که با خواننده پاپ نامزد کردند و محرم هستند اما در نهایت این آشنایی به ازدواج ختم نشد و جدا شدند. دو تن از فعالترین چهرههای سرشناسی که هرکدام آنها بالغ بر ۵ سایت شرطبندی و قمار را مدیریت میکنند، اما تاکنون حتی یکبار به شکل مستقیم به هوادارانشان اعلام نکردهاند که مدیریت چنین گروهها و صفحاتی را برعهده دارند. نکوهش این حرکت که به مثابه خالی کردن جیب هواداران این چهرهها محسوب میشود به اندازهای است که بسیاری از فعالان این حوزه، هیچگاه با صراحت اعلام نمیکنند که وارد چنین کارزاری شدهاند.

البته که در مواجهه با انتشار این اخبار، برخی چهرهها خود را از این قضیه مبرا و برخی دیگر نیز وفاداری خود را به اینگونه سرمایهگذاریها اعلام میکنند. این چهرههایی که در موزیکویدئوها و در دیوار سالن کنسرتهایشان مملو از تبلیغات سایتهای شرطبندی است و دهها نفر به این حقیقت اعتراف کردهاند، هیچگاه حاضر نشدهاند اعلام کنند که در چنین پایگاههایی فعالیت داشته و علت اصلی کمکاری آنها در عالم هنر، بینیازی مالی و سرگرم بودن با این سایتها و پایگاهها است. مثلا «ریحانه پارسا» بارها اعلام کرده که «فعلا» قصد راهاندازی سایتهای شرطبندی را ندارد و ترجیح میدهد امورات خود در ترکیه را از طریق گرفتن آگهی برای صفحات مجازی خود بگذراند.

دیدگاهتان را بنویسید