فیلم آموزش طراحی سایت وردپرسی از 0 تا 100 بصورت رایگان

و در نهایت سیستم قدرتمند WordPress در حال حاظر برترین و محبوترین CMS جهانی از دید کاربران و بازاریابان مطرح جهانی می باشد . همواره یکی از متداول ترین سئوالات کاربران در خصوص طراحی سایت با WordPress این بوده است که چرا طراحی سایت با وردپرس که در ابتدای این معرفی نامه لازم میدانیم به این پاسخ پرتکرار در وب ایران پاسخ دهیم – چرا طراحی سایت وردپرس ؟

شاید جالب باشد بدانید که چهل و هشت وب سایت از بین صد وبلاگ برتر دنیا با وردپرس راه اندازی و مدیریت میشوند . شاید جالب باشد بدانید که وردپرس تنها اسکریپت آماده و کاملا رایگانی می باشد که از تمامی زبان های دنیا به خوبی پشتیبانی می کند . شاید جالب باشد بدانید طبق آمار ها تاکنون بیش از هشتاد میلیون سایت با وردپرس طراحی و راه اندازی شده است . با کمک ابزارهای مدیریتی پرژه می توانید برای پروژه ها زمان بندی تعریف کنید.

اگر قالب خود را از میان قالب های موجود در بخش پوسته ها پیدا کردید که همان جا گزینه نصب را پیدا کنید و بزنید. و همچنین در این بخش شما می توانید باید با کمک افزونه ووکامرس یک فروشگاه اینترنتی را برای خود راه اندازی نمایید. سایت وردپرس به هنگام بروزرسانی اندکی دچار یک سری تحولات می شود که اگر در این زمینه اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است با مشکل مواجه شوید البته می توانید در چنین شرایطی از یک فرد متخصص در این زمینه اطلاعات کسب کنید. برای اشنایی با این پلتفرم ها به مقاله بهترین سایت های فریلنسری مراجعه کنید.

سایتهای پرسش و پاسخ امروزه توجه کاربران آنلاین را بسیار به خود جلب کرده است و شما با راه اندازی پلتفرم پرسش و پاسخ روی وردپرس میتوانید پرسشهای افراد در هر زمینهای را پاسخ دهید. همانطور که احتمالا شما هم به درستی پاسخ دادهاید، این مغازه هیچ سودی برای شما ندارد و در حقیقت راهاندازی آن یک کار بیهوده میباشد. براساس آمار های خیره کننده به دست آمده از وردپرس در طی چند سال اخیر بیش از 30% سایت های کل دنیا برپایه وردپرس می باشند . براساس آخرین نطرسنجی های انجام شده در چند سال اخیر وردپرس وردپرس مجبوب ترین و بهترین CMS برای طراحی سایت بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید