فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس در 4 مرحله (آپدیت 1400) – الفبان

شاید نخواهید نظردهی برای برخی صفحات فعال باشد، همچنین میتوانید مشخص کنید کدام نظرات نمایش داده شوند. خواندن نظرات دیگران را فراموش نکنید چرا که کمک بسیاری در انتخاب قالب مناسب شما خواهد کرد. شما میتوانید از طریق ادمین وردپرس، این نظرات را مدیریت کنید. اما در هر حال باید آپدیتها را بررسی کنید تا بروز رسانی مهمی را از دست نداده باشید. بیایید نگاهی بیندازیم که چرا شما باید از WordPress برای طراحی وب سایت خود استفاده کنید. اگر شما به فکر طراحی یک وب سایت برای کسب و کار خود هستید، احتمالا در جستجو های خود برای یافتن شرکت طراحی وب سایت معتبر به قیمت های مختلفی بر خورده اید.

همیشه بهتر است پیش از بروز رسانی یک بکآپ از سایتتان بگیرید و پس از بروز رسانی نیز یکبار دیگر این کار را انجام دهید. البته کارهای خیلی بیشتری را باید انجام دهید که در این بحث نمیگنجد. در فیلم ۲ که شما نام فایل قالب اماده ای که عوض کردید و پسوند از html به php تغییر دادید، منم همین کار کردم ولی عوض نشد و تغییر نکرد و باز هم برام به صورت صفحه html باز میکنه و پسوند php به عنوان نام میشناسه، من باید چکار کنم که تغییر کنه؟ همه چیز را به صورت بصری می توانید سرجای خود قرار داده، ویرایش، اضافه و حذف کنید و باقی کار ها را CMS پشت پرده انجام خواهد داد!

اگر همیشه دوست داشتید که یک وب سایت داشته باشید و مطالب مورد نظر خود را در آن قرار دهید یا به دنبال راهی برای آنلاین کردن کسب و کارتان و معرفی آن از طریق اینترنت بودید اما دانش و مهارت فنی لازم برای انجام این کار را ندارید، خبر خوب برای شما این است که وردپرس طراحی سایت را از انحصار توسعه دهندگان و برنامه نویسان خارج کرده و آن را برای همه افراد ممکن کرده است. حال کامل میرویم سراغ وردپرس، سیستم مدیریت محتوایی که هر روز به علاقه مندان و متخصصین آن افزوده میشود و تقریبا نزدیک به 30 درصد از تمام سایت های فعال در سطح اینترنت توسط وردپرس طراحی شده اند!

به طور کلی سایت های اینترنتی در سه سطح امنیتی در معرض آسیب می باشند که این سه سطح عبارتند از: کاربر، هسته و سرور. مت مولنوگ پایهگذار وردپرس است که در ۲۷ مِی سال ۲۰۰۳ آن را به صورت رسمی عرضه کرد، نرمافزار کدبازی که در ابتدا به طور گسترده از سوی وبلاگنویسان برای نوشتن وبلاگ مورد استفاده قرار میگرفت اما حال با گذشت چند سال از انتشار آن و بهروزرسانیهای مختلفی که در آن ایجاد شده است قادر خواهید بود تا علاوه بر وبلاگ با استفاده از افزونهها و طراحیهای اختصاصی در پوستههای وردپرس هر نوع وبسایتی را با آن راهاندازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید