فوبیاهای عجیب جهان، عجیب ترین و معروف ترین فوبیاها – ذهن آرا

کشتی ها و هواپیماهای بسیاری در این مثلث که در اقیانوس اطلش شمالی قرار دارد بدون هیچ دلیل مشخصی ناپدید شده و هیچ گاه پیدا نشدند. فوبیاها انواع مختلفی دارند که بسیاری از آن ها را شنیده اید. البته گوشی Runcible از نظر ظاهری عجیب به نظر میرسد اما افرادی که آن را به دست گرفتهاند میگویند حس استفاده از آن بسیار جذاب و جالب بود.

اما جذابترین نکته درباره این گوشی طراحی آن بود که بسیار خاص و عجیب بود. اما به هر حال این موضوع ظاهر آن را عجیب میکرد. اما فوبیاهای زیادی هم وجود دارند که از انواع عجیب فوبیا به حساب می آیند و چون نادر هستند اسم این فوبیاهای عجیب را احتمالا نشنیده اید. آیا شما غیر از این 10 مورد که درباره آنها در مقاله مفصل صحبت کردیم، مورد دیگری میشناسید که گوشی ظاهری عجیب و غریب داشته باشد؟ آنها درصورت مواجهه با سبزیجات به تنفس مقطع و تهوع دچار میشوند.

برخی از افراد به این فوبیا دچار نیستند اما شدیداً از سبزیجات وحشت دارند. ممکن است عاشق یا متنفر از شکل پا باشید، بینی دکمهای را ترجیح دهید یا آرزو داشته باشید پوستتان با افزایش سن شل و آویزان نشود، اما بین ترجیح چیزی که به نظرتان درباره خودتان و دیگران جالب است (یا جالب نیست) و داشتن ترس شدید از آن تفاوت وجود دارد.

شاید این گوشی از گوشیهای موفق تاریخ به حساب نیاید اما بدون شک یکی از عجیبترین دستگاههایی است که در صنعت ساخته شده است. ولی جالب است بدانید این گوشی قدیمی بلوتوث و یک دوربین در کنار 28مگابایت حافظه داخلی را دارد، که در دوره خودش خیلی خوب بود. قیمت این گوشی پایینتر از گوشیهای رده بالای بازار است و در آن از سخت افزار قدرتمند یا نرم افزار متنوع خبری نیست.

0 دیدگاه دربارهٔ «فوبیاهای عجیب جهان، عجیب ترین و معروف ترین فوبیاها – ذهن آرا»

دیدگاهتان را بنویسید