علائم شایع سرطان – بیماری سرطان

همانطور كه در بالا ذكر شد سرطان مقعد در جوانان احتمالا بخاطر ویروس HIV در بعضی مناطق جهان رو به افزایش است. سن سرطان حنجره و بروز اولین علائم آن نیز یک سن مشخصشده نیست؛ طبق گفته محققان درصد ابتلای افراد ۵۰ سال به بالا به این بیماری بیشتر است ولی جوانان نیز میتوانند به این بیماری مبتلا شوند. برای درمان سرطان معده، اولین پیشنهاد برداشتن بافت سرطانی با جراحی ست. روده فقط یک عضو نیست بلکه سیستمی ست که از دوازدهه شروع و تا مقعد ادامه دارد. آب سرد نباید مصرف شود زیرا کبد برای پختن کیموس معده به حرارت کافی نیاز دارد و سلامت کبد با سلامت روده ها مرتبط است.

پزشک باید مطالعه اشعه ایکس مناسب را که ممکن است شامل MRI یا سونوگرافی از پستان باشد, تعیین نماید.معمولاً تشخیص نیاز به تزریق آسپیراسیون یا نمونه برداری دارد. ریشه این مشکل در نداشتن یا کار نکردن سلول های اعصابی است که عضلات روده بزرگ را کنترل می کنند. روده کوچک مانند یک لوله دراز است که معده را به روده بزرگ وصل می کند.

سرطان خون لنفوسیتی: این نوع سرطان خون سلول های لنفاوی (لنفوسیت ها) را که بافت لنفاوی را تشکیل می دهند ، تحت تأثیر قرار می دهد. سرطان از جمله بیماری های شایع است که تا کنون افراد زیادی را سرتاسر جهان درگیر خود نموده است. شما می توانید از قسمت دسته ها ویدئو مورد علاقه خود را تماشا کنید. او از تغییرات اقلیمی و به خطر افتادن سلامت زمین و مرگ انسان ها در نتیجه ی حرص و انباشت ثروت و سوء استفاده از قدرت می گوید… برای جلوگیری از آسیبهایی که از این اشعه به پوست میرسد؛ باید حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

سوزن های استفاده شده در این نوع از نمونه برداری باریک و ظریف است. امروز قرار است درباره سرطان های دستگاه گوارش و علائم سرطان گوارشی بحث کنیم. یک سری سرطانها سیستم هضم و جذب در بدن را درگیر می کنند که به آن ها سرطان های دستگاه گوارش GI می گویند. تنها در استرالیا روزی 38 نفر به خاطر انواع سرطان های دستگاه گوارش جان می دهند چه برسد به کشورهای دیگر!

دیدگاهتان را بنویسید