علائم سرطان روده و ۱۰ خوراکی برای جلوگیری از این بیماری مهلک – چطور

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سایت mayoclinic را مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله سایت webmd را مطالعه کنید. علاوه بر کبودی، خونریزی های بی مورد و غیر معقول نیز می تواند نشانه ای برای سرطان خون در افراد باشد. با درمان های پیشرفته همراه با تشخیص زود هنگام بسیاری از سرطان ها قابل درمان خواهند بود، در نتیجه افراد نباید از علائمی که خبر از این بیماری می دهد چشم پوشی کنند که درمان هرچه سریع تر آغاز شود.به طور کلی این بیماری نشانه ی منحصری ندارد که بروز آن قابل تشخیص باشد اما برخی از علائم شایع ممکن است به این بیماری ختم شود .

در برخی موارد افرادی که در معرض خطر این نوع سرطان قرار دارند، اما هنوز علامتی ندارند مورد غربالگری قرار میگیرند. این آزمایش جزو اولین مواردی است که بعد از مشکوک شدن به سرطان کبد انجام میشود. جراحی کبد: این روش به عنوان بهترین درمان سرطان کبد شناخته میشود. ضمنا تومور میتواند بر پوست در حدود 5 سانتیمتری بیرون مقعد ایجاد شود ، به نام سرطان پری آنال كه درمان آن مشابه درمان سرطان پوست می باشد. روشهای درمان سرطان کبد چیست؟ قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، پرتودرمانی به سینه، سی تی اسکن و روشهای دیگر تصویربرداری میتواند این بیماری را ایجاد کند.

سیستم بدنی ضعیف : اگر به هر دلیلی سیستم بدن شما دچار ضعف شده باشد؛ امکان ایجاد بیماری و از جمله سرطان برای شما بالا است. وی همچنین با بیان اینکه، سرطان مثانه یکی دیگر از سرطان های مردان و زنان است، افزود: این سرطان در مردان و زنان وجود دارد و به طور معمول تنها علامتی که دارد اختلال و سوزش در دفع ادرار و همچنین خونی شدن ادرار است.

سرطان بیضه یک بیماری نادر است که پزشکان معمولاً در آقایان بین 20 تا 34 سال تشخیص می دهند. کاهش وزن غیرقابل توضیح به عنوان کاهش 5 درصد از وزن بدن یا بیشتر در طی یک دوره شش تا 12 ماهه بدون تلاش شناخته می شود. بعد از شناسایی تومورهای سرطانی یا غیر سرطانی بودن آنها آزمایش میشود. اما هنگامی که اسهال یا یبوست بیش از چند روز، چند هفته یا چند ماه طول بکشد، به عنوان یک تغییر مزمن در نظر گرفته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید