علائم سرطان حنجره – 7 علائم رایجی که نشان دهنده سرطان حنجره است

این روش برای نابود کردن سلولهای سطحی است. ۸۰ تا ۹۰ درصد تومورهای کولورکتال به دلیل جهش در همین ژن اتفاق میافتد؛ بنابراین معکوس کردن فعالیت این ژن، نقش بسزایی در توقف رشد تومور سرطانی دارد. این نوع جراحی هنوز كاربرد دارد اگر درمان های دیگر جواب ندهد و سرطان پس از گذشت شش ماه از دوره ی درمان هنوز برطرف نشده باشد یا پس از درمان موفق طی شش ماه دوباره برگردد و یا نتوان برای بیمار نوع درمان دیگری قرارداد .

هنگامی که دکتر گوارش در آندوسکوپی با مواردی مشکوک رو به رو میشود، برای بررسی های بیشتر، از معده نمونه برداری انجام میدهند که توسط آندوسکوپی فوقانی صورت میگیرد. با استفاده از وسیله آندوسکوپیک، از معده نمونه برداری انجام داده که به اصطلاح بیوپسی نیز گفته میشود. در برخی شرایط از روشهای ترکیبی برای درمان استفاده میشود. در این روش از ماده ای برای وضوح تصاویراستفاده میکنند که ماده حاجب نام دارد. مشروبات الکی علاوه بر آسیبهای زیادی که برای کبد دارد میتواند در بروز سرطان حنجره و مری نیز نقش داشته باشد.

علاوه بر مطالب عنوان شده نیاز است که از میوه به اندازه کافی در روز استفاده شود. این نکته قابل ذکر است که راه حل قطعی وجود ندارد که بتوان با انجام آن از بروز انواع سرطان از جمله سرطان معده جلوگیری کرد. آزمایش خون همیشه از تست هایی است که ابتدا از آن استفاده میشود و ناگفته نماند که بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان و سرطان معده را نشان میدهد.

سبزیجات و میوه جات را بیشتر از همیشه در برنانه غذایی خود قرار دهید. یعنی تنها کمتر از 4 درصد افراد با این بیماری جان خود را از دست می دهند که معمولاً آن ها بسیار دیر متوجه وجود این بیماری در بدن خود شده اند. به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، سرطان یکی از شایعترین علل مرگ و میر افراد در سراسر جهان است، اما اگر به موقع و در مراحل اولیه تشخیص داده شود، درمان آن آسانتر میشود. سرطان معده از تهاجمی ترین سرطان های موجود بوده که با سرعت زیادی در سلول های بدنه معده پیشرفت میکند و درمان آن بسیار چالش برانگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید