عجیب ترین کشورهای دنیا را می شناسید؟

این موزه همچنین می تواند منبعی ارزشمند برای مراجعه دلقک ها و یادگیری نکاتی توسط آن ها محسوب شود. این موزه فرصت بازدید از یکی از عجیب ترین مجموعه ها را که از توالت های مختلفی در سراسر جهان تشکیل شده، برای افراد فراهم می کند. شنیدن برخی از این افسانه ها، ترسناک و بعضی هم فرد را مجذوب خود می کند. برخی افراد از زانو زدن ترس دارند. با بازدید از موزه زیر آب در کانکون مکزیک به جهانی باستانی زیر آب سفر خواهید کرد.

اگر می خواهید در فصل تابستان به قشم سفر کنید، لباس های نازک و خنک خود را بردارید، از کرم ضدآفتاب و عینک آفتابی استفاده کنید. کم کم متوجه نامتعارف بودن زیبایی و عجیب بودن آن خواهید شد. از آتشکوه بوشهر تا جزیره رنگین هرمز پدیده های هستند که در دنیا کم نظیرند.

ایران با جغرافیای متنوع و وسیعش، شگفتیهای طبیعی عجیب کم ندارد. ژئو پارک قشم به خاطر آثار طبیعی زیاد و شگفت انگیزی که دارد، تنها ژئوپارک خاورمیانه محسوب می شود. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که دره ستارگان قشم، به عنوان بخشی از ژئوپارک قشم و آثار طبیعی در سازمان یونسکو به ثبت جهانی نیز رسیده است. پدوفوبیا، ترس غیر طبیعی از اطفال یا دوران کودکی شخص است که با نامهای پدافوبیا یا پیدیافوبیا نیز شناخته می شود.

یکی دیگر از این پدیده های طبیعی دره ستارگان عجیب ترین جاذبه ایران است. این سندروم که از دیدگاه پزشکی به دلایل نامعلومی رخ می دهد و معمولا با برخورد ضربه به سر اتفاق می افتد ، در بعضی افراد باعث افزایش خارق العاده مهارت های او در زمینه های هنر ، موسیقی و ریاضیات می شود . کسالت و مریضی از در و دیوار این شهر می بارد. در مجموع تمرکز آثار این موزه روی ارتباط انسان با طبیعت، خوبی ها و بدی ها است. این موزه تاریخچه جامعی از پاکیزگی و نظافت طی سالیان را به نمایش درآورده است.

دیدگاهتان را بنویسید