عجیب ترین باگ ها در بازی های ویدیویی – ترنجی که حتما باید ببینید

افراد مبتلا به فالاکروفوبیا، به طرز بیمارگونه ای نسبت به طاس شدن وحشت دارند و زندگی برایشان مشکل می شود. ترس از افراد طاس می تواند زندگی فرد را دچار اختلال کند زیرا ممکن است در هرجایی از جامعه یک فرد طاس رویت شود. تئورهای زیادی وجود دارند که علت وقوع حوادث عجیب در این منطقه را بیان میکنند، اما درستی هیچ کدام از این نظریه ها تاکنون اثبات نشده است.

این کوسه ها همچنین خشکی زی هستند! این عکس درنتیجه فوران کوه آتش فشانی اویاما گرفته شده که باعث وارد شدن گازهای سمی به هوا در جزایر ایزو شده بود. چه به سوخته شدن خود بخودی انسان اعتقاد داشته باشید یا نه، اما نمی توانید داستان اسرار آمیز جان بنتلی را نادیده بگیرید. دروازه بانان غول پیکر در ولتا ( یک حالت جانبی در FIFA 20) بلافاصله پس از انتشار FIFA 20 در سپتامبر 2019 در رسانه های اجتماعی شروع به پخش شدن کرد. فلای آبفشانی است که در نزدیکی صحرای بلک راک در ایالت نوادای آمریکا بر اثر فعالیتهای انسانی به وجود آمده.

روح هراسی یا ترس از ارواح یکی دیگر از عجیب ترین فوبیاهای جهان است که در بسیاری از فرهنگهای بشری مبتنی بر این باور است که برخی از ارواح ممکن است نسبت به مردم بدخواه بوده و برای آنها خطرناک باشند . این منطقه ابتدا به عنوان یک میدان گازی مورد حفاری قرار گرفت اما پس از سقوط زمین در اطراف میدان و گسترش گازهای خطرناک و سمی مثل متان دانشمندان با این تصور که گازهای محدوده سوخته و آتش خاموش میشود اقدام به آتش زدن گودال نمودند ولی برخلاف تصور آنها آتش تاکنون (سال 2019 میلادی) ادامه دارد و با توجه به وجود منابع گاز و نفت در آن منطقه کماکان ادامه خواهد داشت.

جنگجویی ناشناخته، با شمشیر و کلاه خود منحصر به فرد که از اغنیا و اشراف می دزدید تا به فقرا کمک برساند. بعدها و در قرن 17 میلادی لوح های فراوانی با همین مضامین به دست آمد، که توسط مذهبیون افراطی برای مبارزه با بت پرستی نابود یا مدفون گردید. معنی اول ترس از خود جنس مخالف است که به عنوان مثال ترس مردان از زنان و مورد دوم ترس از افرادی است که به جنس مخالف گرایش دارند که این مورد در افراد همجنسگرا قابل رویت است. جالب است بدانید که اهالی این شهر، تمامی فروشگاه ها و مراکز خرید خود را به شکل سفیه فضایی درآورده اند.

دیدگاهتان را بنویسید