عجیب ترین باگ ها در بازی های ویدیویی – ترنجی که حتما باید ببینید

آنها تلاش خود را کرده بودند. روز عروسی علاوه بر عروسی و داماد برای خانواده ها روز مهمی به شمار می آید و دو طرف تلاش می کنند تا خاطره و عکس های جالبی از آن به یادگار بماند. آنها گفتند که این یک راه برای معروف شدن تو است! این باغ به سفارش پرنس پیر فرانچسکو اورسینی ساخته شده، او که پس از سالها گروگان بودن در یک جنگ طولانی به خانه باز میگردد متوجه میشود که همسرش مرده است. این باغ به نوعی طراحی شده که غم و هراس را به بازدیدکنندگان القا کند.

پارک هیولاها که با نام باغ های بومارزو نیز شناخته میشود محلیست که در قرن 16 میلادی در ویتربو ایتابیا، شهری نزدیک به رم ساخته شده است. این باگ همچنین گاهی در فارکرای 3 نیز رخ می دهد. این کوسه ها همچنین خشکی زی هستند! تئورهای زیادی وجود دارند که علت وقوع حوادث عجیب در این منطقه را بیان میکنند، اما درستی هیچ کدام از این نظریه ها تاکنون اثبات نشده است. از طرفی سفر کردن غذای روح را فراهم می کند.

همه ما در فیلم های ترسناک این چشمان بی روح و سرد را دیده ایم. هرچند وقتی مَد بومبر در سال 1957 دستگیر و زندانی شد لبخندی روی چهره نشاند که چهره پرچین و چروکش را تبدیل به یک صحنه تراژیک و ترسناک نمود. جلبک های گرماگرایی که در این سنگها رشد کردهاند باعث بوجود آمدن رنگهای فوقالعاده زیبای قرمز و سبز روی آبفشان شدهاند.

رونگورونگو از جمله خطوط باستانی مرتبط با دوران انسان های اولیه ساکن جزیره ایستر می باشد، که بیشتر شبیه به نگارینه هاست. شبه جزیره ی هند و چین شامل کشورهای، تایلند، ویتنام، کامبوج، لائوس، سنگاپور، میانمار و بخشی ازمالزی است. تاریخ شناسان و اشخاصی که به تمدن های از بین رفته تاریخ پرداخته اند، از اقوامی به نام مینوانس سخن به میان آورده اند، که حدود 3500 سال قبل در منطقه ای به اسم جزیره کرت می زیسته اند. از آغاز خلقت تا کنون اتفاقاتی رخ داده اند یا تمدن هایی پا به عرصه هستی نهاده اند، که امروزه از آن ها تنها یک نام برجاست.

دیدگاهتان را بنویسید