طراحی سایت با وردپرس : کامل ترین آموزش وردپرس (سریع و آسان) – سایت تهران

افزودن وبلاگ به وبسایت خود به سادگی انتشار پست است. برای افزودن ابزارک به یکی از نواحی ابزارک ها، کافی است آن را از سمت راست گرفته و در ناحیه مورد نظر خود رها کنید. آیا وردپرس انتخابی مناسبی است؟ وردپرس یک نرم افزار منبع باز است که تحت مجوز عمومی GNU ، GPL است، به این معنی که متعلق به یک شرکت یا نهاد واحد نیست. وردپرس توسط چندین برنامه نویس در جهان در حال توسعه و بر روز رسانی هست و هر روز افزونه های مختلفی چه تجاری و رایگان در حال انتشار است.

اگر میتوانید از پردازنده وردپرس استفاده کنید، میتوانید از وردپرس استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کسب و کارتان وب سایتی راه اندازی کنید، ابتدا لازم است پلتفرمی را برای طراحی وب سایتتان انتخاب کنید. اگر از WordPress برای انتشار در وب استفاده میکنید، خیالتان آسوده خواهد بود. WordPress که ابزاری برای وبلاگنویسی بود، به سرعت تبدیل به یک سیستم مدیریت محتوای گسترده (CMS) شد که قادر به مدیریت انواع وبسایت ها بود. طبق آمار استفاده از سیستمهای مدیریت محتوا اکنون گزارش شده است که وردپرس بیش از 60 میلیون وبسایت یا 36٪ کل وبسایتهای موجود در اینترنت و بیش از 60٪ وبسایتهایی که سیستم مدیریت محتوای آنها شناخته شده است را تأمین میکند.

گام هفتم: شروع به پول پارو کردن از وردپرس کنید. فقط در چند مرحله و به سادگی میتوانید با یک وب سایت وردپرس شروع کنید. وردپرس شامل یک کتابخانه داخلی است که میتوانید پروندههای رسانهای مانند تصاویر یا فیلمها را در صفحات یا پستهای خود بارگذاری و تعبیه کنید. برای دسترسی به صفحات یا پستها، کاربران باید به محتوا وارد شوند یا هزینه آن را پرداخت کنند. اختصاص کلمات کلیدی به صفحات جدید و یا موجود.

با یک کلیک یک دکمه، میتوانید با استفاده از یک تم جدید وردپرس، ظاهر کل وبسایت خود را تغییر دهید. سایت عضویت: وبسایت عضویت به شما امکان میدهد محتوا را پشت دیوارپوش یا ورود به سیستم حساب قرار دهید. سئو اجازه میدهد تا محتوای وبسایت شما از طریق موتورهای جستجوی رایج مانند Google یا Bing پیدا شوند. ثبت کنیم یا com. بازدیدکننده بیشتری جذب کرده و بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید