طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا زبان های برنامه نویسی؟

هم بکاند (back-end) و هم فرانتاند (front-end) را اساساً باید با زبانها و تکنولوژیهای مختلفِ برنامه نویسی ایجاد کرد. فرانتاند نیز همان چیزی است که کاربران وب سایت با آن مواجه هستند و از آن استفاده میکنند. از آنجا که کار کردن با رابطهای کاربری وردپرس و دیگر سیاماس دشواریها و دردسرهای مختلف خودش را دارد، پلتفرمهای دیگری نیز ارائه شدهاند که هدفشان سادهسازی هرچه بیشترِ ساخت و میزبانی سایت برای کاربران است. دو راه برای نصب وردپرس ممکن است، راه اول بسیار ساده تر از دیگری است.

سلام باتشکر از آقای ایوبی مطالبی که نوشته اید بسیار عالی بود. علاوه بر برنامهنویس، در این روش باید هاست و دامنه و دیگر ملزومات داشتن وب سایت را هم تهیه کنید که خب بسته به نوعشان هزینههای متفاوتی را روی دستتان میگذارند. مدیریت این وب سایت کاملا فارسی و بدون نیاز به دانش فنی می باشد. این یعنی سی فایو بزرگ ترین سایت ساز ایرانی است که پنل کاملا فارسی هم دارد. ما در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید یک سایت با استفاده از وردپرس طراحی کنید. برای آموزش های دقیق ما در مورد چگونگی ایجاد یک فروشگاه آنلاین با استفاده از وردپرس می توانید مقاله ووکامرس را مطالعه کنید.

ما قبلاً در مقاله وردپرس چیست؟ این امکان بزرگ را سایت ساز و فروشگاه ساز سیفایو در حالی به شما ارائه میدهد که با توجه به رابط کاربری قدرتمند و در عین حال سادهٔ سیفایو، بدون نیاز به دانش فنی میتوانید در کمتر از چند دقیقه قالب مد نظرتان را انتخاب و سایت وردپرسیتان ایجاد کنید و تمامی قالبها و افزونهها و امکانات بیشمار وردپرس را در آن به کار بگیرید.

در عین حال، محدودیتهایی دارد و البته باید بتوانید با رابط کاربری آن کار کنید و همچنین نیاز است که سایت ساخته شده را در هاست بارگذاری کنید و تنظیمات هاست و دامنه را انجام دهید که البته مقداری پیچیدگی و چالش فنی دارد. و البته از این روش برای ساخت و پیاده سازی وب سایت های بسیار بزرگ، پیچیده و خاص، استفاده می شود اما برای استفاده از این روش باید یا خودتان برنامهنویسی بلد باشید یا برنامهنویس استخدام کنید. 2 – اینکه خودتان بستر کار را فراهم کنید .

دیدگاهتان را بنویسید