طراحی سایت با وردپرس >>آموزش کامل و قدم به قدم

امنیت وردپرس قابل قبول است و اگر افزونههای امنیتی و یکسری اقدامات برای افزایش امنیت سایت را انجام دهید میتوانید همیشه از خطرات احتمالی دوری کنید. چنین سایتی احتمالا با الگوی معماری تک سطحی به خوبی قابل اجرا نیست. چرا که اگر شما در هر حوزهای به عنوان مثال مکانیکی خودرو کارشناس هستید و فکر داشتن یک وبسایت به سرتان زده است، مطمئنا در چند سال آتی به درآمد های بسیار خوبی خواهید رسید. شما به صورت زیر می توانید یک برگه ایستا برای صفحه اصلی سایت وردپرس خود ساخته و آن را برای صفحه اصلی تنظیم کنید.

برای انتخاب قالب به صورت زیر عمل کنید. قالب های رایگان و پرمیوم بسیار زیادی برای وردپرس وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید ظاهر وب سایت خود را به هر صورتی که بخواهید طراحی کنید. هر زمان که بخواهید می توانید قالب خود را در عرض چند دقیقه عوض کنید.

به طور کلی، باید زمان محلی را در محلی که در آن قرار دارید یا مخاطب هدف شما در آن قرار دارد تنظیم کنید. و نام آن را وبلاگ قرار دهید. شاید برخی از فعالان عرصه طراحی سایت بزرگترین ایراد طراحی سایت با وردپرس را ضعف امنیتی و نفوذپذیری آن بدانند در حالیکه این باور به کلی اشتباه است، گواه این اشتباه سایت های پربازدید و موفقی مانند فدراسیون والیبال ایران، فروشگاه زنجیره ای رفاه و نرم افزار حسابداری هلو هستند که همیشه گزینه های جذابی برای هکرها بوده و مدام در معرض خطر قرار دارند ولی هرگز در طی سالها فعالیت با مشکلی در این زمینه مواجه نشده اند.

مزیت بزرگی که وردپرس داره اینه کار با اون خیلی ساده اس و کسانی هم که تو مدیریت هیچ تجربه ای نداشتن می تونن خیلی سریع کار با وردپرس رو یاد بگیرن، پس توانتخاب وردپرس شک نکنید. در ترک بک باید این کار به صورت دستی انجام بگیرد اما در پینگ بک این ارتباط به صورت خودکار انجام می شود. نحوه غیرفعال کردن پینگ بک و ترک بک در وردپرس به صورت خلاصه به شرح زیر است. گزینه “برگه ایستا” را در زیر تنظیمات صفحه اصلی خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید