صحت خبر ازدواج امیر تتلو با سحر قریشی

به همین منظور من اصلا سعی میکنم با اینکه یه بازیگر خوبی هستن و مسلما به درد ویدئو های من میخورن، تو ویدئوهام و کارام از ایشون استفاده نکنم که مشکلی برای کارشون تو ایران پیش نیاد ! به همین منظور من سعی میکنم بااینکه بازیگر خوبی هستن و مسلما بهدرد ویدئوهای من میخورن، اماتو ویدئوها و کارام از ایشون استفاده نکنم که مشکلی برای کارشون توایران پیش نیاد! پس از تمام شدن این ماه عسل، رویه اصلی ماجرا خود را نشان میدهد.

سحر قریشی هنرپیشه سرشناس فیلمهایی چون رسوایی ۲ و سریالهای تلویزیونی که چند ماه قبل برای مهدی طارمی حاشیه ساز شده بود این بار با انتشار ویدیویی که با آهنگ جهنم تتلو دابسمش کرده بود بازهم حاشیه ساز شد و از روابط پنهان خود با امیر تتلو پرده برداشت. اعترافات میلاد حاتمی ؛ به همراه واکنش تتلو به اعترافات صاحب استانبول ! 30-11-1400 اولین استوری و واکنش سحر قریشی به حواشی ازدواجش با تتلو! من تتلو رو دوست دارم ولی تتلو قبل رو الان که چندش شده… ولی خدایی صب بلند بشی ببینیش نمی گُرخی! کمی جلوتر تتلو آدرس صفحه یوتیوب سحر قریشی را به اشتراک گذاشت.

آدرس اصلی صفحه اینستاگرام سحر قریشی saharghoreyshiofficialpage می باشد. در پی صحبت های سحر قریشی درباره حضور زنان در ورزشگاه ها امیر تتلو متن زیر را در صفحه شخصی خود منتشر کرد . 30-08-1400 رامانا سیاحی معشوقه تتلو : عکس برهنه بهتر است! 12-10-1400 عکس بی حجابی خانم بازیگر چادری سریال بچه مهندس! 30-10-1400 عکس جنجالی از قبل و بعد عمل زیبایی بازیگران زن / شوکه می شوید ! 5 روز پیش ذوق همسر آقای بازیگر از طلاق و جداییش !

6 روز پیش لاک زدن سحر قریشی برای تتلو! این خبر در حالی منتشر شده کرده که تتلو چندی پیش ازدواج کرده است حالا خبر ازدواج مجدد او با سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شده که از نکات قابل تامل است سحر قریشی از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون کشورمان بوده که با سریال دلنوازان توانست گام مهمی را در عرصه بازیگری بردارد و به شهرت برسد او این روزها به عنوان ستاره سینمای ایران شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید