شیوع کرونا و بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی جهان/ CES 2022 چگونه برگزار میشود؟

از طرفی برای ورزشکاران و افرادی که دوست دارند همواره قدم زدن و دویدن آنها با اعداد و اطلاعات در اختیارشان قرار بگیرد، این کفش ها، همچون محاسبه گرهای پوشیدنی جذاب، میتواند نقش های مختلفی را برایشان ایفا کند. تولیدکنندگان با استفاده از پرینترهای سه بعدی نیازی به هزینه های اضافی و فضای بزرگ ندارند. حتی نیازی نیست که طراحی بلد باشید. کفش های کتابی هوشمندی که این روزها طراحی و تولید می شود، این امکان را به صاحب آن میدهد تا امکان ثبت تصاویر لحظه ای و پخش تصویر و انیمیشن بر روی بخش جلویی و عقبی کفش در اختیارش باشد.

همچنین برای افرادی که به ورزش روزانه اهمیت میدهند و معمولا ورزش و تحرک آنها، با بررسی اعداد و داده ها همراه است، این فرصت را میدهد تا تعداد گام های خود را اندازه گیری کنند و از طریق اپ مرتبط با کفش، میزان کالری مصرف شده را بر اساس رژیم غذایی خود اندازه گیری کنند. در جدید ترین اقدام فناورانه، آمازون با بهره گیری از ظرفیت های هوش مصنوعی، موفق به طراحی دوربینی شده است که همچون مشاور مد و لباس برای شما اقدام می کند و برای داشتن ظاهری آراسته بر اساس قد و وزن و داده هایی که به آن میدهید، ایده های جالبی را در اختیار شما قرار می دهد.

این فناوری نوین که ECHO LOOK نام دارد، عکس های تمام قد و فیلم های کوتاهی را از کاربر در زوایای مختلف گرفته و بر اساس اطلاعاتی که دریافت می کند، به تحلیل داده پرداخته و الگوهایی برای طراحی مد و لباس به افراد می دهد. چون این ابزارها با بخشی از سبک مد و لباس مردم سر و کار دارند، طراحی آنها اهمیت بسیار دارد.

بنابراین جای تعجب نیست که آزمایشگاه های تحقیقاتی فعال در عرصه فناوری مد، به دنیای کفش ها به عنوان ابزاری برای توسعه مد های پوشیدنی نگاه میکنند که میتواند پولساز باشد. توضیجات بیشتر درباره این تکنولوژی جدید در عرصه مشاوره مد را میتوانید در صفحه اینستاگرام آن دنبال کنید. تکنولوژی برق بیسیم اولینبار نزدیک به یک قرن پیش توسط تسلا به نمایش درآمد. این فناوری، مجهز به یک دستیار صوتی است که کاربران از این طریق میتوانند موسیقی گوش کرده و اطلاعاتی درباره آب و هوا هم دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید