سحرقریشی|جنجال ابراز علاقه علنی به تتلو+فیلم و عکس

امیر تتلو در یک مصاحبه ی اینستاگرامی که به صورت لایو انجام میشد گفت که خیلی از سحر قریشی خوشش می آید و میخواهد برای او یه قلب بفرستم در مکالمه ای که تتلو با شخص دیگری داشت از چند اصطلاح در آهنگ های خودش استفاده کرد که گمانه زنی ها برای نسبت دادن آهنگ جدید او به سحر قریشی را تقویت بخشید.

آنچه که برای نزدیکان سحر قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادتهای زنانه دست به چنین کاری زده است. از سوی دیگر اکانت یوتیوب تتلو بهجز امیر دیوا و سحر قریشی کاربر دیگری را فالو نمیکند. خبر رابطه تتلو و سحر قریشی در یکی دو سال اخیر بارها در فضای مجازی منتشر شده است و سحر قریشی نیز به آن واکنش نشان داده است. چند سال پیش هم رابطه سحر قریشی با طارمی و پخش عکس هایشان مورد توجه قرار گرفت.

بسیاری به آتلیهای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک بردهاند، برخی هم میگویند گوشی یکی از آنها هک شده و عکسها به دست افراد فرصتطلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب میخورد. و اما ماجرای رابطه سحر قریشی با مهدی طارمی چه بوده است؟ استایل دامادی سردار آزمون با این انتخاب !

سحر قریشی (زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر، سینما، تلویزیون، تئاتر و مدل ایرانی است.قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی، لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی آغاز کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان واز طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. این موضوع اما با انتقاد بعضی هواداران امیر تتلو مواجه شد اما خواننده نوشت: «شما باید به انتخاب من احترام بگذارید.» چند روز بعد دوباره ورق برگشت و تتلو متنی منتشر کرد از این قرار که سحر قریشی در یوتیوب صفحه ساخته و برای اینکه آدرسهای فیک را کسی دنبال نکند، صفحهاش را فقط معرفی کرده.

دیدگاهتان را بنویسید