ساخت سایت با وردپرس در کمتر از ۲ ساعت بدون برنامه نویسی

این روش در مقایسه با روز طراحی و برنامه ریزی بسیار کم هزینه تر و از نظر زمانی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. قالبها و پلاگینهای مختلفی برای وردپرس طراحی شده است که بعضی از آنها رایگان هستند و برای بعضی نیز باید هزینهای پرداخت شود. طبق آمار سایت winningwp، نزدیک به نیمی از طراحان قالب های وردپرسی که در مارکت معروف تم فارست فعالیت میکنند، حداقل 1 هزار دلار در ماه درآمد دارند و 5 درصد از آنها هم درآمد بالای 10 هزار دلار را کسب میکنند. اگر می خواهید سایتی را طراحی کنید که علاوه بر داشتن امکانات مورد نیاز شما، قیمت طراحی آن پایین باشد، باید به شرکت هایی مراجعه کنید که در زمینه طراحی وب سایت با وردپرس به صورت تخصصی عمل می کنند.

علاوه بر این سعی می کند از افزونه های زیر استفاده کند تا سایت کاملا محبوب کاربران شود. در مورد این افزونه ها در مقاله افزونه های امنیتی وردپرس اطلاعات کاملی ارائه کردم. همیشه در مورد امنیت وردپرس بحث و صحبت های زیادی وجود دارد و من همیشه گفته ام که وردپرس در حالت عادی امنیت کمی دارد اما اگر صرفا کمی با مباحث مربوط به وردپرس آشنایی داشته باشید، میتوانید با نصب یک افزونه امنیتی روی آن، تماما امنش کنید. اگر به دلیل بالا بودن حجم قالب مانند قالب enfold نتوانستید از راه بالا آپلود کنید و با ارور حداکثر سقف مجاز آپلود مواجه شدید می توانید از راه cpanel سایت و file maneger یا ftp آن را در سایت دانلود کنید.

ساخت سایت با وردپرس از سال 2003 رایج شده است و محبوب ترین نرم افزار وبلاگ نویسی در بازار می باشد. منظور از استاتیک یا ایستا شرایطی است که نیاز به تغییرات زیاد در سایت نیست و هر سال یک یا دوبار محتوای آن تغییر می کند. اما خب به نظرم میتوانیم این موضوع را به این وابسته بدانیم که وردپرس محبوب ترین سیستم عامل جهان است! همچنین در این راهنما سعی کردم کمتر از واژه های تخصصی طراحی وبسایت استفاده کنم تا برای شما مشکلی پیش نیاید. مثلا استفاده از افزونه ووکامرس رایگان است اما افزونه هایی هستند که سازندگان شان آنها را با قیمت های بالایی به شما میفروشند.

اما امروز با توجه به توسعه پیدا کردن وردپرس و البته ساخته شدن تعداد زیادی افزونه، میتوانید به کمک آن انواع سایت ها را بسازید. 3. برای اضافه کردن تصاویر می توانید از بلوک تصویر استفاده کنید. وردپرس به شما این امکان را می دهد تا یک صفحه استاتیک یا یک صفحه پویا ایجاد کنید. قطعا قبل از ساخت فروشگاه آنلاین با وردپرس باید تصمیم بگیرید چه چیزی را می خواهید بفروشید. زمانی که وردپرس معرفی شد، فقط میتوانستید از آن برای ساخت یک وبلاگ اینترنتی استفاده کنید. فقط شما برای طراحی سایت با وردپرس باید هزینه های هاست و دامنه خود را بپردازید که این هزینه ها در تمامی پلتفرم های طراحی سایت مشترک است.

دیدگاهتان را بنویسید