رقص امیر تتلو به عشق ازدواج با سحر قریشی + ویدئو لورفته

سحر قریشی هنرپیشه سرشناس فیلمهایی چون رسوایی ۲ و سریالهای تلویزیونی که چند ماه قبل برای مهدی طارمی حاشیه ساز شده بود این بار با انتشار ویدیویی که با آهنگ جهنم تتلو دابسمش کرده بود بازهم حاشیه ساز شد و از روابط پنهان خود با امیر تتلو پرده برداشت. حالا شبکه قمار، باز هم مثل قبل به کمک پاپاراتزی معروفش فعال شده و با کمک الگوی انتشار قطرهچکانی اطلاعات درباره ارتباط جنجالی تتلو و سحر قریشی دنبال کنندهها را برای کسب اطلاعات از این حاشیه زرد تشنه نگه میدارد؛ در حالی که دنبالکنندههای کنجکاو نمیدانند با هر کلیک به ادامه حیات چه شبکه مخربی کمک میکنند.

جریانسازی فوقالعادهای که فعلا در بخش جذب هوادار بهسر برده و بسیار بعید است که به این زودیها در این زمینه، رمزگشاییهایی صورت بگیرد. منتقدان تتلو میگویند او در ترکیه “حرمسرا” به راه انداخته است. سحر قریشی در میان منتقدان متعددش در سینما، حامیانی هم دارد. البته در یوتیوب نیز صفحه ای دارد که تاکنون مورد اقبال قرار نگرفته است. سحر قریشی در تهران متولد شده است.سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون، و مدل ایرانی است. سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. تتلو همچنین شب دیگری در گفتوگویی با یک خبرنگار خارج از ایران از روابط خود با برخی بازیگران سینما از جمله سحر قریشی و تینا آخوند تبار سخن گفت.

تا بهمن سال 98 عکس هایی جنجالی از سحر قریشی در کنار مهدی طارمی منتشر شد. ویدئویی عجیب که امیر تتلو منتشر کرده و بسیاری از کانال های مجازی و وب سایت ها آن را منتشر کرده اند. ویدیویی جنجالی از سحرقریشی و استوری جنجالی تتلو را در زیر می بینید این استوری در صفحه سحرقریشی باعث بوجود امدن شایعات زیادی شد از جمله علاقه سحرقریشی به تتلو که هنوز واکنشی از سوی این دونفر نداشته است .

تا اینجا، دو مرحله از پازل نهچندان پیچیده سلبریتیهای به خارج رفته، سپری شده و در مرحله سوم، بازی کمی جدیتر میشود. درخواست تتلو برای رابطه با دختران زیر سن قانونی با موجی از انتقادها روبرو شد و فعالان حقوق زنان برای بسته شدن صفحه او به اینستاگرام فشار آوردند.

دیدگاهتان را بنویسید