راهنمای خرید کرم روشن کننده پوست : پرفروشترین کرمهای روشن کننده ایرانی و خارجی

اسید کوجیک: این اسید آنزیمهای تیروزیناز را مهار کرده و خاصیت ضدلک دارد. اسید کوجیک: این اسید آنزیم های تیروزیناز را مهار کرده و خاصیت ضدلک دارد. همین موضوع افراد را به استفاده از کرمهای تجاری ترغیب میکند، چون مایل هستند در فاصله زمانی کوتاهتری از دست لکهای پوستی خود خلاص شوند.

کرم تخصصی روشن کننده و ضد لک تراست با فرمولاسیون تخصصی خود و تحت لیسانس سوئیس یکی از بهترین انتخاب های ممکن جهت رفع تیرگی و لک های پوستی است. سی گل: این برند ایرانی، محصولی حاوی هیدروکینون تولید میکند که قدرت روشن کنندگی بالایی دارد. آرچ: کارخانه کرم آرچ ، محصولی تولید کرده که در نواحی گرم کشور طرفداران زیادی دارد.

آگوستا استرالیا: کرم آگوستا استرالیا منافذ باز پوست را میبندد و خاصیت روشن کنندگی فوقالعادهای دارد. قیمت کرم روشن کننده سی گل مناسب بوده و آن را به یکی از محبوبترین کرمهای روشن کنده تبدیل کرده است. ترکیبات : معمولا کرمهای گیاهی قیمت بالاتری نسبت به کرمهای شیمیایی دارند؛ زیرا خواص آنها ثابت شده است. هر چه حجم آنها بیشتر باشد، قیمت بالاتری نیز دارند. درواقع، قیمت کرم آروما آرچ و مرهم محبوبیت آنها را چندین برابر کرده است. مونوبنزنها نیز از دیگر ترکیباتی هستند که ملانوسیتها را از بین برده و باعث سفید شدن پوست میشوند؛ اما مصرف آنها بیشتر برای کسانی مفید است که بیماریهایی مانند پیس دارند.

سپس یک لایه نازک از روی کرم برداشته و پوست را به مدت 1 دقیقه با آن ماساژ دهید. این کرم به دلیل وجود ویتامینهای B، Eو C لکهای پوستی را به خوبی از بین میبرد. همچنین شما می توانید از این کرم به عنوان مرطوب کننده کرم شب استفاده نمایید تا به پوستتان آبرسانی نماید. کرم آرچ در کنار یک مکمل به خوبی میتواند ظاهر شما را دگرگون کند.

دیدگاهتان را بنویسید