راهنمای خرید بهترین گوشی تا ۵ میلیون تومان (بهمن ۱۴۰۰) – درجه

در این جا به بهترین گوشی لایت سامسونگ در سال 2020 یعنی گلکسی نوت 10 لایت اشاره می کنیم. سامسونگ در سال 2020 دو نسخه لایت به بازار عرضه کرد تا کاربرانی که توانایی خرید گوشی های پرچمدار را ندارند اما می خواهند لذت استفاده از این گوشی ها را در قالب یک گوشی ارزان قیمت تر ببرند ، بتوانند محصولات جدید سامسونگ را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. اگر دوست دارید تجربه یک فبلت با قلم S-pen را داشته باشید پیشنهاد می کنیم گلکسی نوت 10 لایت سامسونگ را بخرید که هم یک گوشی لایت میان رده است و هم در اندازه های یک گوشی پرچمدار.

این فبلت با قیلم S-Pen پیشرفته ، صفحه نمایش بزرگ ، دوربین عالی و مشخصات یک گوشی تمام عیار عرضه شده که بهترین گوشی پرچمدار سامسونگ در سال 2020 نیز به شمار می رود. اگر میخواهید دارندهی یک گوشی خوب تا 12 میلیون تومان باشید، حتما نگاهی به مشخصات نورد CE 5G کنید.

Galaxy M20: اگر قصد خرید یکی از گوشی های سامسونگ با باتری قوی را دارید، ترجیحا گوشیهای سری M را بررسی کنید. برای مثال از نظر ظاهری و طراحی در این گوشی از پلاستیک به عنوان کاور پشت استفاده شده و شارژری که برای آن تعبیه شده قابلیت ارائه شارژ سریع را ندارد و باید جداگانه آن را خریداری کنید.

این گوشی نه تنها از طراحی زیبایی برخوردار بوده بلکه سخت افزار مناسبی را برای یک گوشی میان رده به ارمغان آورده است. یکی از بهترین سری میان رده های سامسونگ که در سال 2020 به بازار عرضه شد گوشی گلکسی A31 است که از نظر کارایی ، دوربین ، پردازنده و باتری بسیار عالی است. این آمار مربوط به سال 99 است و در حال حاضر نیز گوشی های سامسونگ روند فروش بسیار خوبی در ایران دارند. این آمار نشان می دهد که تا چه حد ایرانی ها به گوشی های سامسونگ اعتماد داشته و به آن علاقه نشان می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید