راهنمای خرید بهترین کرم روشن کننده و سفید کننده پوست

کرم را با یک پنبه بمالید یا دست های خود را قبل و بعد از استفاده از کرم کاملا بشویید. از آنجا که این محصول دارای ترکیب گیاهی است. با سلام و خسته نباشید ،صورت من دارای منافظ باز زیادی است و همچنین لک هم دارد به نظر شما برای این دو مورد چه کار کنم؟

بهتر است حتی زمانی که در منزل هستید هم از یک ضد آفتاب بی رنگ با فاکتور حفاظتی مناسب استفاده کنید. برای این موضوع هم جواب میده؟ از این محصول میتوانید بر روی صورت، گردن، سینه و بدن استفاده کنید. از آنجایی که این کرم بدون عوارض جانبی میان مصرف کنندگان شناخته شده است. از آنجا که در این محصول آلفا هیدروکسی اسیدها به کار رفته با لایه برداری سلولهای مرده از سطح پوست به روشن شدن و از بین بردن لکهای پوست کمک میکند.

کرم ضد لک و روشن کننده – کرم ضد لک و روشن کننده درماگور به دلیل خاصیت لایه برداری که دارد سلولهای مرده سطح پوست را پاکسازی کرده است و به مرور زمان باعث روشن شدن سطح پوست میشود. کرم ضد لک و روشن کننده – سی گل یکی از قدیمیترین شرکتهای تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است و با قدمت طولانی و با کیفیت بسیاری توانسته جایگاه خود را در میان مشتریان طی این سالها به خوبی حفظ کند. کرم ضد لک و روشن کننده – این محصول بر پایه بوتیل رزورسینول که یک روشن کننده پوست است.

کرم سفید کننده دست را می توان به عنوان کرم متعادل کننده , تقویت کننده رنگ پوست در دست هایی که لکه های آفتاب به شدت دیده می شود ، استفاده کرد. برای لکهای ناشی از اشعههای آفتاب می توان از این محصول استفاده کرد. به عبارت دیگر میتواند لکههای تیره پوست را به مرور زمان آن از میان ببرد و از بروز مجدد آنها جلوگیری کند. نیز از طریق مهار مستقیم کل مسیر تولید ملانین از تولید آن جلوگیری میکند؛ و در طول زمان مانع از تجمع رنگدانههای پوستی و ایجاد لک پوستی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید