دانلود سریال افسانه جومونگ

در این سریال کره ای جدید کمدی شین وو یو (Jang Ki Yong) یک گومیهو 999 ساله است و میخواهد تبدیل به انسان شود اما مهرهی لازم برای اینکار به طور اتفاقی توسط لی دام (Lee Hye Ri) بلعیده میشود. یک گومیهو هم اتاقی منه یک سریال کمدی رمانتیک کره ای به شمار آمده که داستان آن میتواند شما را جذب کند. بنابراین حتی اگر از طرفداران بهترین سریال های کره ای تاریخی نیستید، این سریال را امتحان کنید. مدتی پیش نیز شاهد پخش سریال وینچنزو، یکی از بهترین سریال های کره ای 2021 بودیم که نه تنها در ایران و کشورهای خاورمیانه، بلکه در کشورهای اروپایی نیز طرفداران بسیاری پیدا کرد.

دیگر به لطف شبکههای داخلی کشور هم که شده بیشتر ایرانیان با سریالهای کره جنوبی آشنایی دارند؛ اما طرفداران کیدراما بهتر میدانند که سریالهای کرهای همگی مانند جومونگ و دونگی در ژانر تاریخی نیستند و صنعت فیلم و سریال کره در ژانرهای دیگر نیز بسیار محبوب بوده و در سراسر جهان طرفدار دارند. آفای ملکه اثری از کارگردان سریال هوارانگ یکی از خنده دار ترین سریال های کره ای است که دیدن آن برای تمامی افرادی که طرفدار ژانر کمدی هستند، واجب است. وینچنزو اثری از سازندگان سریالهای کشیش بی اعصاب و دلقک تاجدار یکی از موفقترین سریالهای کرهای است که جزو بهترین سریال های کمدی عاشقانه کره ای به حساب میآید.

داستان این سریال کره ای جدید کمدی درباره پسربچهای است که در 8 سالگی به فرزندخواندگی گرفته میشود و به همراه خانواده جدید خود به ایتالیا میرود. در آنجا نام این پسر را وینچنزو کازانو میگذارند و او تبدیل به یک وکیل و مشاور مافیا میشود. از همان زمان به بعد این فرد برای ست بیول تبدیل به شخصی فراموش نشدنی میشود.

او از اینکه در فضای عمومی بدون آرایش دیده شود متنفر است، اما خوشبختانه به کمک اینترنت، به یک میکاپر حرفهای تبدیل شده است. سنت به این معناست که ما به یک فرهنگ با یک سری ویژگیهایی وابستهایم و پایگاه ما آنجاست. بله در اینجا منظور ما سنت اجتماعی و فرهنگی و تمدنی است. بعد هرچه آن جا بود میبردند در موزههای خودشان. زیبای حقیقی جزو بهترین سریال های کره ای مدرسه ای به شمار آمده و میتوان آن را در لیست بهترین سریال های کره ای کمدی نیز قرار داد. اما بهترین سریال های کره ای کمدی کدامند؟

دیدگاهتان را بنویسید