دانلود آهنگ کیفیت اصلی MP3 320 + متن کامل 🎵 موزیکیشو

استفاده از یک تیم خوب، انتخاب هوشمندانه شعر توسط محسن آقاخانی، از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس را جز بهترینهای این ماه احتمالا قرار خواهد داد میتواند میزان بالایی دانلود را برای محسن آقاخانی به ارمغان آورد. از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس محسن آقاخانی یک آهنگ احساسی است که به هنگام گوش دادن حواس را شنونده و مخاطب را درگیر میکند و او را با تمام وجودش به درون موزیک میبرد چیزی که محسن آقاخانی برایش تلاش کرده است.

موزیک فوق العاده از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس محسن آقاخانی میتواند یک محرک خوب برای هوادارانش باشد که پس از مدتی دوباره صدای محسن آقاخانی دوست داشتنی خودشان را میشنوند و میتوانند با موزیک از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس خاطره سازی کنند و لذت ببرند. قطعه از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس جدیدترین اثر محسن آقاخانی است که پس از مدتی دوری از مارکت موسیقی، اینبار با تلاش بیشتری به این حوزه بازگشته است.

این خواننده خوش صدا که در این مدت روی اهنگ از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس بسیار زیاد وقت گذاشته بود، با انتشار پستی در اینستاگرام از صبوری هوادارانش تشکر کرده و آن ها را به شنیدن این موزیک فوق العاده از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس دعوت کرده است.

در دنیای موسیقی با این همه ترافیک خواننده و اهنگ های متنوع، هر خواننده برای ماندن و بدست آوردن سهم بیشتر موسیقی تلاش میکند و محسن آقاخانی از آن مستثنی نیست. محسن آقاخانی که به خاطر کارهای خوب قبلی اش همواره تحت فشار انتشار آهنگ های خوب بوده است، اینبار نیز تمام سعیش را کرده تا انتظارها را برآورده کند و در آهنگ از زمانی که واسه خودم شدی گلم ریمیکس این تلاش ها را میتوان دید و از شنیدنش لذت برد. از طرفی محسن آقاخانی با انتشار ترانه جذاب الماس (ریمیکس) از مخاطبینش خواست تا با این قطعه زیبا استوریها و پست های خود را برای او بفرستند.

دیدگاهتان را بنویسید