توضیح سحر قریشی درباره رابطه اش با تتلو

البته پیش از آن نیز اخبار زردی مبنی بر رابطه او با یک خواننده و فوتبالیست دیگر منتشر شده بود. روزگاری عشق و خیانت نام یکی دیگر از کار های سینمایی سحر قریشی است ، فیلمی به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی روح الله شمقدری محصول سال 1392 است. البته که پیش از این درباره روابط او با یک خواننده دیگر و یک فوتبالیست اخبار زردی منتشر میشد. این بازیگر در بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

16-11-1400 چهره محجبه بازیگر سریال آنام با شال دو تکه و ترند 1401 سوژه عکاسان شد ! شهره سلطانی را در پشت صحنه سریال طنز پلاک ۱۳ ببینید. 20-10-1400 لباس زننده مهناز افشار او را از ایران دورتر کرد ! آهنگ جدید امیر تتلو برای سحر قریشی و ابراز علاقه تتلو به سحر قریشی که امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو به سحر قریشی بازیگر سینما در لایو ابراز علاقه کرد. او در کانال خود به سوالاتی درباره علاقه اش به سحر قریشی و ادامه فعالیتش در دنیای بازیگری و مهاجرت پاسخ داد.

این ویدئو قریشی را در ویلای تتلو در ترکیه نشان می داد و صدای تتلو نیز از پشت دوربین شنیده می شد. ویدیو لو رفته از سحر قریشی در ترکیه و در خانه امیر تتلو حواشی بسیار زیادی داشته آیا این رابطه به ازدواج ختم میشود؟ سحر قریشی فعالیت بسیار کمی در اینستاگرام خود دارد اما تصاویر زیادی از او در فضای مجازی منتشر میشود که قطعا با خواست خود است.

سحر قریشی تنها یک برادر دارد. اما دوست دارم از این به بعد برخی مسائل بیشتر رعایت شود و در مورد کار، پوشش و مسافت ها با ایمنی بیشتر تصمیم گیری شود و نحوه صحبت با آنها در محل کار، جلسات و مصاحبه با یک زن مجرد در قالب کار با یک زن مجرد تعیین شود. جرقه اول حدود یک ماه پیش با انتشار یکی از آهنگهای تتلو بهنام انتظار شروع شد که در متن آن به «سحر» اشاره شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید