تحصیلات امیر تتلو، دیپلم ریاضی است

ویدئویی از حضور سحر قریشی در یک ویلا که گفته می شود ویلای تتلو است در فضای مجازی منتشر شده است و اکنون نسخه کامل این ویدئو با صدای تتلو منتشر شده است. طی روزهای گذشته شایعاتی درباره ي رابطه سحر قریشی و امیر تتلو در فضای مجازی انتشار یافته بود کـه با ویدئویی کـه قریشی از خود دریک ویلا منتشر کرد، بیش از پیش قوت گرفت. طی چند روز گذشته اخبار رابطه سحر قریشی با امیر تتلو در فضای مجازی انتشار یافته بود که با ویدئوی روز گذشته این بازیگر سینما در ویلای ترکیه، شایعات را به واقعیت نزدیکتر کرد.

این موضوع اما با انتقاد بعضی هواداران امیر تتلو مواجه شد اما خواننده نوشت: «شما باید به انتخاب من احترام بگذارید.» چند روز بعد دوباره ورق برگشت و تتلو متنی منتشر کرد از این قرار که سحر قریشی در یوتیوب صفحه ساخته و برای اینکه آدرسهای فیک را کسی دنبال نکند، صفحهاش را فقط معرفی کرده.

2 روز پیش غول برره مارتین فورد را تهدید کرد! 6 روز پیش لاک زدن سحر قریشی برای تتلو! این اتفاق زمانی رخ داد که تتلو پیج حاج خانوم خودش را اعلام کرد و گفت که صفحه او را دنبال کنید ! اینها فریادهایی هستن که میگن: آهای فالوورها مهر و کینه شماها پشت قاب گوشی فقط راه کسب درآمد ما را هموار می کنید….ما بازیگران ماهری هستیم. بسیاری به آتلیهای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک بردهاند، برخی هم میگویند گوشی یکی از آنها هک شده و عکسها به دست افراد فرصتطلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب میخورد.

و حالا این دو با هم جنجال آفرین شدند . همه جنجال ها از دابسمش عجیب سحرقریشی با اهنگ تتلو شروع شد و کار به کامنت و تعارف تیکه پاره کردن سحرقریشی و تتلو رسید تا جایی که پیج های طرفداری از رابطه این دو نفر نوشتند اما واکنش رسمی از سحر قریشی و تتلو نشان داده نشد. روزگاری عشق و خیانت نام تازه ترین کار سینمایی سحر قریشی است ، فیلمی به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی روح الله شمقدری محصول سال 1392 است، خلاصه فیلم:اتفاقی غیرمنتظره پروانه و دخترش آینه را غافلگیر می کند، گویا این اتفاق ریشه در گذشته پروانه دارد گذشته ای که سال ها از مواجه با آن هراس داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید