تا انتهای این گفتار همراه ما باشید

از دیگر شگفتانههای این فیلم حضور بتمن با بازی بن افلک و مایکل کیتون و همچنین شخصیت سوپرگرل است. داستان فیلم در مورد اعضای قبیله اوسیج در شمال شرقی اوکلاهاما است که در دهه 1920 تحت شرایط مرموزی به قتل رسیدند، این اتفاق جرقه تحقیقات بزرگ FBI (تازه تاسیس) را در آنها سالها رقم زد. بعد از اینکه یکدیگر را می یابند سعی می کنند به کمک هم و با استفاده از مهارت ها و استعدادهای خاص خود از حقه های کشنده ی… ادی خود را در تمام امور زندگی شکست خورده می داند و امید به بهتر شدن اوضاع ندارد اما به طور اتفاقی به دارویی دست پیدا می کند که…

خلاصه داستان: کلب، برنامه نویس جوان به تازگی در یک مسابقه برنده سفر یک هفته ای به منزل متخصص فرایند CEO به نام یعنی ناتان شده است. خلاصه داستان: در آینده ای دور، یک مامور کارآزموده به کره زمین که حال تنها ویرانه ای از آن باقی مانده، فرستاده شده است تا منابع باقی مانده آن را شناسایی کند. خلاصه داستان: در آینده پس از آن که انجام آزمایش برای تغییر آب و هوای زمین با شکست مواجه می شود، زندگی بشر به جز عده ای محدود به طور کامل از بین می رود.

خلاصه داستان: هنگامی که همسر یک زیست شناس ناپدید میشود، او عازم سفری به سمت یک فاجعه ی زیستمحیطی می شود، اما نمی داند که چه چیزی در انتظار اوست. خلاصه داستان: یک مامور زمان، به عنوان آخرین ماموریت دوران شغلی خود، باید یک بمبگذار را پیدا کرده و از اجرای برنامه ی او جلوگیری کند. خلاصه داستان: دکتر رایان استون یک مهندس پزشکی درخشان در اولین ماموریت شاتل خود است و فضانورد کهنه کار مت کوالسکی فرماندهی آخرین پرواز خود را قبل از بازنشستگی دارد. خلاصه داستان: یک سرباز ارتشی در کالبد یک مرد ناشناس بیدار می شود و متوجه می شود که ماموریت او پیدا کردن بمب گذار قطار شیکاگو است.

از بازیگران این فیلم می توان به کری راسل، جسی پلمونس، گراهام گرین، اسکات هیز، روری کوچرین و ایمی مدیگان اشاره نمود. خلاصه داستان: در آینده مردم سنشان در 25 سالگی متوقف می شود و به آن ها زمان یک ساله داده می شود تا برای زندگی آینده شان با کار کردن برای قدرتمندان زمان بدست آوردند. خلاصه داستان: مردی ناگهان یک روز بعد از بیدار شدن از خواب متوجه می شود که یک پیرمرد شده و اکنون سال 2092 است. اکنون این افراد در قطاری به سرتاسر دنیا حرکت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید