تا انتهای این گفتار همراه ما باشید

هنکس نقش سرهنگ تام پارکر را بر عهده دارد. فیلم مرگ بر روی نیل با فیلمنامهای از مایکل گرین از رمانی به همین نام نوشته آگاتا کریستی اقتباس شده است و سومین اقتباس از رمان کریستی به شمار میرود. این اثر سینمایی اقتباس آزادی است از یک رمان گرافیکی نوشته راب هارل.

در آخرین قسمت از این فیلم سینمایی 2022 دیدیم که مینیونها پیش از ملاقات با گرو جوان در انگلستان دهه ۱۹۶۰ حسابی خرابکاری به بار آوردند؛ شاید ماجراجویی بعدی آنها اولین تجربهشان با گرو باشد. فیلم Top Gun: Maverick با بازی تام کروز (Tom Cruise) از فیلمهای برتر سال 2022 است که در ادامه فیلم Top Gun محصول سال 1986 ساخته شده است.

از جدیترین فیلمهای 2022 است که میشود از آن لذت برد. پس از فیلمهای ابرقهرمانی بتمن، انیمیشن ابر حیوانات لیگ DC و بلک ادم، دی سی فیلم فلش را در فهرست فیلمهای 2022 خود قرار داده است. پس در این مقاله از پلازامگ با معرفی فیلمهای برتر سال 2022 که در انتظار اکران هستند همراه ما باشید.

در این فیلم کیانو ریوز قرار است در نقش قاتل خارقالعاده بازگردد و انتظار میرود John Wick 4 یکی از بهترین فیلم های 2022 شود. این عنوان از برترین فیلم های سال 2022 در ادامه فیلم Murder on the Orient Express محصول سال 2017 ساخته شده و داستان آن را ادامه میدهد. به نظر شما فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness میتواند عنوان برترین فیلم 2022 ابرقهرمانی را بگیرد؟ سومین قسمت از سری جانوران شگفت انگیز در فهرست بهترین فیلم های 2022 قرار دارد. سال جدید در راه است و با توجه به اطلاعات کم و زیادی که وجود دارد، سال 2022 شامل فیلمهای موردانتظار و هیجان انگیز بسیاری است.

دیدگاهتان را بنویسید